page.php

Kaktuse seemikute kasvuhoone

479.30 €

Loading Uuendan korvi...

Kaktuse seemikute kasvuhoone

Spetsiaalselt kaktuse seemnete idandamiseks ning seemikute kasvatamiseks konstrueeritud ning tehtud minikasvuhoone.

Kasvuhoone on tehtud käsitööna ning tellimuse peale tehakse ka teistes mõõtudes.
kasvuhoone kast ilma katteklaasi ja valgustiteta. Topeltpõhja vahel on kütte-elemendid ning teisel küljel termoregulaator.30cm. kaktuse_seemik
Kasvuhoone on tehtud kvaliteet-vineerist ja puidust ning viimistletud väljast toonitud laki ning seest veekindla värviga. Kasvuhoone on termoregulaatoriga juhitav ning elektriliselt soojendatav. Ava kattena kasutatakse lihvitud servadega klaasi ning valgustuseks taimedele sobiva spektriga päevavalgustorusid.

Kuna kaktuste kasvatamisel on palju (lehttaimedest erinevaid) erinõuded niiskus-valgusreziimi ning kasvuhoone steriilsuse suhtes, siis on eriti alustamisel korralik kasvuhoone edu tagatiseks.

Kaktuste kasvatamine seemnest on tegelikult suhtleliselt lihtne kui silmas pidada mõningaid erinevusi lehttaimede idandamisest. Kaktuste idandamine ja kasvamise ning arengu jälgimine on aga määratult põnevam kui lehttaimedel.

Kasvuhoone ostuga kaasneb kasutuskoolitus nii kasvuhoonele kui kaktuste seemnest kasvatamisele üldse. Muuhulgas saate hulganisti praktilisi töövõtteid, mis on kasvatamise käigus aastate jooksul kogunenud ning mis aitavad ära hoida suuri kaotusi alustamisel. Saate teada kuidas on võimalik 10 kuuga kasvatada seemnest tugev õitsev kaktus, kui tavaliselt kulub selleks umbes kolm aastat.
pildil on näha analoogset mudelit kasutuses koos katteklaasi ning kahe valgustiga.

Selle konkreetse kasvuhoone mõõdud on laius 36cm , pikkus 55cm ja kõrgus

Kasvuhoone mõõdu määravad ära sobivate valgustite mõõdud ning külvikarpide gabariidid. Eri suuruses külvikarpide parimaks paigutuseks on kasti mõõte optimeeritud (kaktuse külvid vajavad eri kasvuetappidel eri suurusega ja erineva põhjaga külvikarpe).

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.