page.php

Toidukuivatid ja vaakumpakendajad

Toidukuivati ja Taimekuivati


Pakume Sulle ja Sinu perele parimaid Euroopas valmistatud nn loomuliku protsessiga taimekuivateid ja toidukuivateid. TRE Spade on 120 aastase kogemusega Itaalia kuivati tootja. TRE Spade toidukuivatid on Euroopas väga hinnatud nii töökindluse kui suurepärase disaini pärast. Soome Herbal Classic tootja on Eesti kasutajale juba aastaid tuttav tegija.

Ravimtaimede, ürtide, puuviljade, seente, marjade ja muu kuivatamine on olnud vanarahva praktikas aastatuhandeid nii Eestis kui mujal maailmas. Kuivatamine on üks peamine võimalus koguda suvel salvestunud päikese energia ja taimedes moodustunud kasulikud ained talviseks kasutamiseks. Kuivatamisel saame säilitada pikaks ajaks ravimtaimede, taimetee materjali ja teiste kõrge väärtusega taimematerjali vitamiinid, mineraalid ja toiteväärtuse tervel kujul. Samuti saad kuivatada liha, kala, seeni, marju ja puuvilju. Loomuliku protsessiga toidukuivati säilitab toiduainete toiteväärtuse maksimaalselt.

Vaakumpakendaja


Vaakumpakendamine on teine tervislik viis värskeid toiduained pikaks ajaks säilitada. TRE Spade pakub vaakumpakendaja seeriat nii kodukasutajale kui ettevõtjale. TRE Spade vaakumpakendaja on unikaalne kuna ainukese tootjana maailmas pakub ta Sulle võimalust vaakumpakendada klaastaarasse. See on unikaalne patenteeritud tehnoloogia. Saad kasutada igat klaaspurki millel on metallkaas. Samuti klaaspudeleid.
Toidukuivati ja vaakumpakendaja eliit on Sinu käsutuses.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.