page.php

Mahlapressid

Mahlapressid

TRE Spade tomatipressid ja mahlapressid teevad Sulle vitamiinidest pakatava tervisliku mahla. Mahlaks saad teha oma aiast korjatud või ostetud marju ja viinamarju ning samuti tomateid. Tomatimahla ja -püree tegemisel on itaalias kõige pikem traditsioon üldse.

TRE Spade mahlapressid pressivad marjadest toorpressimise teel värske mahla ja eraldavad kenasti kestad ja seemned. Masinad on suure jõudlusega aga töötavad keskmisest madalamatel pöörlemiskiirustel, mis säästab toitaineid ja vitamiine. Kaubanduses pakutavad masstootmise mahlapressid üldjuhul peenestavad ja vahustavad kogu viljaliha ja seemned aga traditsioonilisel külmpressimisel säilivad nii aroom kui maitse ja mahla struktuur.

Mahlapressi otsikuid saab lisada ka juba olemasolevale TRE Spade hakklihamasinale. Kui Sul on juba hakklihamasin olemas, siis pole mootoriosa vaja uuesti osta.

Head mahlategemist ja meeldivaid maitseelamusi !


399.00 €

455.00 €

Mahlapress BIG-80

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.