page.php

Kööginuga K0- süsinikteras, poleeritud, ploomipuu vars

39.90 €

53.00 €

Sina säästad: 13.10 €! (24.72%)

Loading Uuendan korvi...

Kööginuga K0- süsinikteras, poleeritud, ploomipuu vars

Ploomipuust käepidemega kööginuga K0- üldkasutuseks köögis

Rakendused: üldkasutuseks köögis, koorimiseks, puhastamiseks, lõikamiseks

Robert Herder on kuulsaim nugade valmistaja Euroopas juba aastast 1872. Kõik noad valmistatakse käsitsi. Kokku kulub noa valmistamiseks keskmiselt 65 tööprotsessi etappi. Erinevalt masstoodangu nugadest nende nugade terad sepistatakse. Terasid tehakse nii karastatud terasest kui süsinikterasest. Süsinikteras on tugevam aga vajab vahete vahel hooldamist. Roostevaba teras ei ole nii tugev aga on rohkem hooldevaba.

Nugade käepidemed valmistatakse klassikaliselt kas kirsipuust, ploomipuust, pöögist, pirnipuust, robiiniast ja oliivipuust või kõige kallimatel profinugadel ka pähklipuust, roosipuust ja eebenipuust. Teatud nugadel kasutatakse käepidemel ka spetsiaalset plastikusegu.

Nugade terade ning käepidemete pikkused, kujud ja proportsioonid on aastasadade jooksul välja timmitud ja täiustatud ning uusi mudeleid luuakse pidevalt juurde.

Peamised omadused:

  • HRC 60 tugevusega süsinikteras (tavalised noad on tugevusega ca HRC 55-57)
  • Tera lihvimisaste: blue glazed (Robert Herder teeb kahes lihvimisastmes- lihtsamatel nugadel fine glazed ja kallimatel nugadel blue glazed)
  • Pikendatud käepidemega, et oleks mugavam ka väikesed asju lõigata
  • Käepide on ploomipuust

Tehnilised andmed:

  • Tera pikkus 6,6 cm
  • noa kogupikkus koos käepidemega 18 cm

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.