page.php

Vorsti täitmise otsik 20mm TC-32

5.99 €

Loading Uuendan korvi...

Vorsti täitmise otsik 20mm TC-32

Vorsti täitmise otsik TRE Spade hakklihamasinale

Punased vorstiotsikud on spetsiaalsest plastikusegust, mis on pehmete servadega ja ei vigasta õrna soolt või vorstikesta. Vorstiotsikuga varustatud hakklihamasin asendab praktiliselt eraldi vorstimasinat. Kasuta ka erineva läbimõõduga hakklihamasina plaate sobiva vorstisegu tegemiseks.

Lisaks hakklihamasinaga kaasas olevale lõiketerale ja plaadile, saad oma masinale lisada erineva suurusega aukudega juhtplaate, mis annavad Sulle võimaluse teha erineva struktuuriga hakkliha.

TRE Spade hakklihamasinad on nii võimsad, et suudavad erinevalt tavalistest hakklihamasinatest lõigata ka toorest seanahka. See on eriti vorstitegijatele väga meeldiv võimalus. Selle jaoks kasuta spetsiaalset TRIS lõikeplaati, mis on olemas suurustele 12, 22 ja 32.

TRE Spade hakklihamasina lõiketerad on karastatud terasest ja iseterituvad ehk kestavad kaua. Kui aga sellegipoolest tahad oma varutera või asendustera, siis vali lihtsalt sobiv suurus 5, 8, 12, 22 või 32.

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">