page.php

Köögikombain TOOLLIO – juurvilja riivi moodul

399.00 €

Loading Uuendan korvi...

Köögikombain TOOLLIO – juurvilja riivi moodul

Moodul: juurviljariiv (+mozarella tükeldaja)

Design by Adriano design

Multifunktsionaalne köögikombain TOOLLIO sobib nii kodukasutuseks aga eriti just profikööki.

Tänu kolmele vahetatavale lõikekoonusele sobib Toollio suurepäraselt igasuguseks otstarbeks. Juurvilju saab lõigata viiludeks, tükkideks ja kuubikuteks. Silindriline lõiketera tagab, et ka väikesed juurviljad ja mugulad saavad lõigatud optimaalse nurga all korralikult ja ühtlaselt.

TOOLLIO on kõrgelt hinnatud disainibüroo Adriano design poolt kujundatud ning 125 aastase töökogemusega Itaalia tehase TRE Spade poolt loodud tõeliselt praktiline köögikombain.

TOOLLIO koosneb moodulitest, mis tagab suure kasutusmugavuse ja paindlikkuse. Kuna kõik peamised liikuvad osad on tehtud kvaliteetmetallidest, siis on töökindlus kõrge ja vastupidavus väga hea.

TOOLLIO koosneb peamoodulist, mis sisaldab mootoriplokki ning lisatavaid mooduleid nagu hakklihamasin, juusturiiv, liha pehmendaja (meat tenderizer) ning juurvilja lõikur. Võid valida kohe täiskomplekti või kasutada ainult seda, mida kõige rohkem vajad ja lisamoodulid vajadusel hiljem lisada.

 

Itaali köögikombain TOOLLIO annab mitmekülgsusele ja mugavausele köögis täiesti uue tähenduse. See on esimene profiköögi robot, mis kätkeb ühes korpuses palju eri funktsioone. See on suurepärane lahendus tööpinna optimaalsemaks kasutamiseks- tõeliselt majanduslik eelis neile, kes tavaliselt kasutavad iga protsessi jaoks eraldi masinat.

Toollio ergonoomiline disain laseb kasutajal töötada sama mugavalt nii seadme ees kui küljel, seega on kasutamise praktilisus ja mugavus viidud optimiseerimisel lausa äärmusteni.

Peamised omadused:

  • Korpus on alumiiniumist
  • 3 lõikavat koonust (roostevabasta terasest terad lõikude ja ümmarguste tükkide jaoks; roostevabast terast koonus 4mm aukudega Julienne stiilis lõikamiseks; roostevabast terast koonus 7mm aukudega juurviljade, mozzarella ja juustu tükeldamiseks)
  • Integreeritud lukustusmehhanism (pole vaja võtmeid või tööriistu)
  • Juurviljalõikuri juhtkorpus ja turvakate on juba standardis kaasas
  • PLUS tükeldamise tera sobib suurepäraselt ka mozzarella tükeldamiseks, mis on eriti sobib pagaritoodetele

Tehnilised andmed:

  • Kõik lisamoodulid saab kiiresti ja mugavalt täielikult osadeks võtta ja mugavalt puhastada
  • Osadeks võtmisel pole vaja kasutada ühtegi tööriista
  • Kaal: 2 kg
  • Mõõdud: 24 x 30 x 37 cm

 

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.