page.php

Loodusvaatleja astumiskivi koos vaateaknaga

69.90 €

83.50 €

Sina säästad: 13.60 €! (16.29%)

Loading Uuendan korvi...

Loodusvaatleja astumiskivi koos vaateaknaga

Astumiskivi Loodusvaatlejale pakub täiuslikku võimalust avastada ning jälgida põnevat elu, mis on tavaliselt meie silmade eest varjatud.

Paljudele olenditele meeldib elada looduses kivide all. Tavaliselt me seda elu ei näe.

Astumiskivi on valmistatud spetsiaalsest materjalist, mis salvestab päikese soojust. Astumiskivi toetub galvaniseeritud metallist raamile, mis omakorda kinnitub maapinnale. Kivi all ja raami sees on läbipaistvast akrüülist vaateaken, kust saad ilma putukaid segamata jälgida nende toimetamisi. Kattekivi on kergesti eemaldatav, et vaadelda ja uuesti raamile tagasi pandav.

Sipelgad näiteks vajavad oma järglaste ja nukkude kasvatamiseks soojust, mis on ka põhjuseks miks neile meeldiob elada otse selle Astumiskivi all.

Aga Sa meelitad sellega kohale ka palju teisi olendeid keda leidub tavaliselt aedades ja keldrites. Nad peidavad ennast nende kivide alla päevaseks ajaks või jäävad sinna päris talvituma. nende Loodusvaatleja Astumiskivide all on loetletud kuni 70 eri liiki olendeid.

Kivi võib üles tõsta piiramatu arv kordi ilma sipelgaid ja nende peret häirimata või nende käike vigastamata kuna kivi all on veel täiendav kaitseplaat läbipaistvast akrüülist.

Eriti mugav kasutada õpetlikel eesmärkidele koolidele, lasteaedadele, loodusringidele ja lastelaagrites. Samuti peaks üks selline vaatlemiskivi olema igas lastega peres, kellel on aed või vähemalt tükike rohelist pinnast maja juures. Jätab kustumatu elamuse igale lapsele.

 

Astumiskivi paigalduse asukoht:

Murule või aasale, samuti aias või teeraja äärde päikeselisele või poolvarjulisele kohale. Õppeotstarbel või noorte uurimisprojektideks võib panna mitmeid Loodusvaatleja Astumiskive erinevale pinnasele nagu mullale, liivale ja kiviklibule, killustikule ning jälgida millised putukat ja olendid erinevaid kohti asustavad.

Värvus:

Heleda liiva värvi

Material:

Spetsiaalne kergbetoonisegu

Mõõdud :
40x 40x 5 cm

Kes asustavad :

Sipelgad, teod, põrnikad, ämblikud, kõrvahargid, vihmaussid, sajajalgsed, põrnikate valmikud ja paljud teised.

Astumiskivi kaal: 13,5kg

 


Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">