page.php

-23% Täissöök siilidele

11.99 €

15.60 €

Sina säästad: 3.61 €! (23.14%)

Loading Uuendan korvi...

-23% Täissöök siilidele

Spetsiaalselt siilidele koostatud üldsöök nii suveks kui talveks.

NB Pakendid on tähtajast veidi üle läinud selle pärast on suure soodustusega. Aga ole mureta kuivtoit ei muutu selle pärast veel kõlbmatuks ja võib julgesti siilile pakkuda.

Hoiatuseks, et ka koerad, rebased ja mägrad armastavad seda siilisööki väga- seega koera silma alla pole mõtet seda väärtuslikku siilisööki jätta. Kui teil just väga kallis koer pole kellele pole kahju seda osta.

 

See siili põhisöögisegu on osutunud praktikas siilidele väga edukaks. Siilidele see meeldib. Suures osas on see sama mis siilide söök looduses sisaldades metsamarju, pähkleid, puuvilju, liha, putukaid ja mett ning vitamiine ja mikroelemente. Kõik koostisosd mida siilid aktiivseks eluks hädasti vajavad.

Sama toidusegu sobib nii suviseks kui talviseks söötmiseks, juhul kui siilid vahest üles peaks ärkama. Talvel ja eriti kevadel võiks toidusegu täiendada värske hakkliha, rupskite, kala ja puuviljadega.

NB Palun ärge andke siilile magusaid asju, soolaseid ja vürtsikaid toite kuna see võib saada talle saatuslikuks.

 

Toidusegu fooliumpakendis koti kaal 0,75kg


Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.