page.php

Siili maja

Siili maja

Siil on üks vanimaid elusolevaid imetajate liike maal. Siilil on eeskujulik kaitse teravate okaste näol, mille ta legendi järgi sai Kalevipojalt heateo eest. Häda korral tarvitseb vaid ruttu kerasse tõmmata ja oodata kuni oht möödas. Paraku ei päästa okaskasukas siili kaasaegsete põllumajandusmürkide ja tiheda liikluse eest. Samuti on ära kodustatud põllumaa väga vaene eluks ja toiduotsimiseks sobivate hekkide, oksarisu ja alustaimestku poolest.

Siilide ja tema pesakonna toimetamisi oma kodu ümber on põnev jälgida aga nende kohalemeelitamiseks peab omalt poolt paar esimest sammu astuma. Kõige pealt jätke mõni nurk oma korras ja niidetud aias natuke koristamata. Jätke siilile paar ruutmeetrit kõrget rohtu, mõni lehehunnik kuhu alla kogunevad põnevad putukad, istutage mõni põõsas. Ja.. paigaldage Siili Maja, kus puhata ja kuhu pesa ehitada- nii suveks kui talviseks puhkuseks.

Siili Täistoidu regulaare välja panemine aitab siile kiiremini kohale meelitada ning annab neile ka väikese eelise ja energiavaru terveks ja aktiivseks eluks, seni kuni
teie aed neile kõike uuesti pakkuda suudab. Muide siil sööb isuga nälkjaid ja tigusid, mida vaid vähesed loomad teevad. Kas teil on liiga palju tigusid peenras?

See on põneva seikluse algus…

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.