page.php

Ämbliku uurimise raam- võrgu punumise alus

41.95 €

Loading Uuendan korvi...

Ämbliku uurimise raam- võrgu punumise alus

"Ma kardan ämblikke!". Kahjuks kuuleme sellist lauset väga tihti nende suust, kes pole kunagi neid põnevaid kudumismeistreid lähemalt vaadanud. Juba põgus tutvus nende põnevate olendite eluga muudab inimese suhtumist kardinaalselt.

See puidust raam meelitab ligi neid ämblikke, kes koovad klassikalist ümmargust võrku. Paigaldage ämblik raam kohta, kus võib ämblikke olla ning käige regulaarselt vaatamas. Ämblikud leiavad Sinu raami üles üsna kiiresti ja asuvad võrgu kallal tööle. Kiusatus surepärase võrgualuse näol on liiga vastupandamatu et keelduda.

Kandiline puuraam sisaldab ka ilmastikukindlat nurka või peidukat, kuhu ämblik võib varjule minna ja ennast nii halva ilma kui vaenlaste eest kaista. Et näha ämblikku tegutsemas piisab vaid kinnipüütud kärbes võrgu visata. Ämblik saab sellest kohe oma signaalvõrgustiku kaudu teada ja tuleb asja vaatama.

 

Raami paigalduse asukoht:

Niidul või aias umbes 20cm kõrgusel maapinnast. Asukohana aias sobib peenra serv või põõsaste ja lillepeenarde naabruses või maja läheduses.

Material:

Puitraam ning tsingitud paigaldus jalg

Komplekti kuulub:

  • Puitraam koos ämbliku peidukohaga
  • Tsingitud paigaldusjalus

Värvus :

Must raam ning hõbedane jalg

Kes asustavad :

Erinevad ämblikud

Mõõdud :

Kõrgus 35 cm x laius 33 cm x sügavus 2 cm, plus jalg 30 cm

Kaal: 0,62 kg

 


Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.