page.php

Piiritajate pesakastid

Piiritajate pesakastid

Piiritajad on unikaalselt kohanenud lendamisele. Piiritajad peavad putukatele jahti vahest päris suurtes parvedes ning suudavad ilma maandumata olla õhus väga pikka aega. Nad lendavad väga kiiresti- kuni 2oo km/h.

Piiritajad elavad väikestes kolooniates. Suvel pesitsevad piiritajad Eestis aga talveks lendavad kogu Euroopa piiritajad Aafrikasse Sahaarasse ja eriti Lõuna Aafrikasse talvituma.

Piiritajad on meie linnades väga teretulnud elanikud. Kuna nad ei suuda ise omale pesasid ehitada ning looduslikke pesitsemiskohti pole praktiliselt jäänud, siis on piiritajad õppinud leidma sobivaid pesakohti meie kodude ja hoonete ümbruses. Vanade majade ümberehitamise ja soojustamise tõttu kaovad tihti ära räästa- ning katusealused kohad ning katusekivide alused tühimikud, kus piiritajad on aastaid pesitsenud ning kevadel saabuvad linnud ei leia enam tuttavast kohast pesitsemisvõimalusi.

Tänu SCHWEGLERi Piiritaja pesakastidele saame me neid väga kergesti aidata. Mõne pesakasti paigaldamisega aitame väga kiiresti kaasa uue piiritaja koloonia tekkimisele. Erinevad SCHWEGLERi piiritaja pesakastid katavad erinevate hoonete vajadused kinnituse ja paigalduse osas. Need pesakastid mitte ainult meelitavad piiritajad kohale vaid garanteerivad neile aastakümnete pikkuse professionaalse kasutuse fasaadidel.

Kõik SCHWEGLERi pesakastid võib värvida üle, et nad sobiks paremini olemasoleva fassaadi tooniga. On väga oluline kontrollida, et kasutatakse ainult õhku läbilaskvaid värve.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.