page.php

Pesakast porrile 2BN

28.90 €

33.50 €

Sina säästad: 4.60 €! (13.73%)

Loading Uuendan korvi...

Pesakast porrile 2BN

Porr on Eestis laialt levinud lind. Porr eelistab pesakasti millel on otsekontakt puutüve ja koorega. Need kaks mudelit 2B ja 2BN on tegelikult maailmas ainukesed porrile tõesti sobivad pesakastid.

Porrile sobib pesakast, millel on kareda puutüvega hea kontakt. Puudena sobivad  tamm, mustlepp, pappel, haab, mänd, pirnipuu ja õunapuu.

Porrid saavad tänu oma teravale nokale puukoore vahelt kätte kõik väiksemad putukad nagu ämblikud ja põrnikad. Pesakastil olevad kaks ava kummalgi pool on täpselt porrile sobiva suurusega ning kaitsevad nende pesa igasuguste kiskjate nagu näiteks nugise ja kärpide eest.

Puukoristaja pesakaste on kaks mudelit 2B ja 2BN. Erinevates metstüüpides ja eri kohtades eelistavad porrid vahel rohkem ühte mudel vahel teist. Kuna seda on raske ette ennustada, siis soovitame paigaldada võrdne arv mõlemaid mudeleid. Järgnevatel aastatel selgub millist mudelit rohkem eelistatakse või eelistataksegi mõlemat võrdselt.

Pesakasti paigalduse asukoht:

Porri pesakasti peaks paigaldama pudele, mille tüve läbimõõt on umbes 25-30cm. Selles vahemikus on pesakastil kõige tihedam kontakt puutüvega.

Puhastamine ja kontroll:

Mudelit 2B on lihtne puhastada ja kontrollida tänu eemaldatavale esipaneelile. Mudel 2BN kontrollimiseks tuleb traatkinnitus tüve ümber avada.

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon


Pesakasti mõõtmed:

Välismõõdud on kõrgus 35cm, laius 22cm ja õmbermõõt 10cm. Pesakambri mõõt on ca 11 x 6,5cm.

Kes asustavad seda pesakasti:

porr

Pesakasti kaal: 1,5 kg

       


Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.