page.php

Pääsukese pesad

Pääsukese pesad

Suitsupääsukestel ja räästapääsukestel on üha raskem tänapäeva maailmas leida sobivat pesaehitusmaterjali. Kui mingit muda leidub, siis on see väga kehva kvaliteediga pesaehituseks. Lisaks on tänapäeva hoonete seinad liiga siledad, et pesa püsima jääks. Kõige selle tulemusena kipuvad pääsukeste pesad alla kukkuma ja vahest koos poegadega. Paljudes kohtades raputab raskest liiklusest tingitud vibratsioon pesad lahti.

Meie SCHWEGLERi pääsukese pesad, mis on tehtud puidu ja betooni segust kus puidumassi on 75% on looduslikest pesadest palju vastupidavamad ning on väga otseseks viisiks pääsukesi aidata. Pääsukese pesasid on väga erinevaid mudeleid et sobida erinevatele pesakohtadele ja erinevatele pääsukese likiidele. On piirkondi kus kogu pääsukeste asurkond sõltub kunstlikest pesapaikadest. Pääsukesed on väga populaarsed linnud ja neid koheldakse paljudes maades kui hea õnne linde.

Pääsukesed toituvad lendavatest putukatest nagu erinevad kärbsed ja sääsed. Nad eelistavad pidada jahti putukatele pesade vahetus läheduses ja hoiavad sellega teie ümbruse sääskedest ja kärbestest puhtamana.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.