page.php

Kakkude pesakastid

Kakkude pesakastid

Kakkude pesakastid paigaldatakse metsadesse ja parkidesse nii hiirte populatsiooni kontrollimiseks kui ka loomulikult loodusliku mitmekesisuse toetamiseks. Kakkude pesakastid nr 4 ja nr 5 on loodud looduslike puuõõnsuste ja rähnide rajatud pesaaukude asendamiseks. Neid pesakaste asustavad vahest ka teised elanikud nagu näiteks oravad. Tihti käivad rähnid nendes pesakastides ööbimas kuid pesitsemiseks rajavad rähnid igal aastal ise puusse uue pesaaugu.

Puukoristajad eelistavad võimaluse korral asustada suuremaid kakuliste pesakaste. Puukoristaja pesakast on loodud spetsiaalselt puukoristaja harjumusi silmas pidades.

NB Seega kui paigaldate pesakaste kakkudele, siis on mõistlik lausa samale puule paigaldada ka pesakast puukoristajale. Vastasel korral kolib puukoristaja sinne enne kakkusid sisse.

Pesakorvid on mõeldud suurematele lindudele ning on valmistatud pajuvitstest ja kinnitatakse oksaharude külge traatkinnitusega. Pesakorvid on väga edukad ning leiavad praktiliselt alati kasutust lindude poolt. Röövlinnud ja kured kasutavad samu pesakorve palju aastaid järjest.

Kahel väiksemal pesakorvil on kaasas ka pesatäite materjal. Linnud täiendavad hiljem iga aasta juba ise pesa väikeste okste ja vajalike täiendustega.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.