page.php

Pesamaterjali depoo lindudele

15.90 €

19.60 €

Sina säästad: 3.70 €! (18.88%)

Loading Uuendan korvi...

Pesamaterjali depoo lindudele

Pesamaterjali depoo kõikidele väikelindudele.

Koosneb villakiududest. Seda depood on kerge uuesti täita.

Lindudel on pesaehituseks vaja vooderdusmaterjali. Peamiselt kasutavad väikelinnud looduses saada olevaid materjale nagu loomade karvad, lambavill, sammal, udusuled jne. Pannes üles vooderdusmaterjali paketi teed lindude elu palju lihtsamaks. Nii säästavad linnud palju väärtuslikku aega kuna ei pea sobivat pesaehituse materjali kaugelt toomas käia. Märkad kiiresti kui tänulikud linnud selle eest Sulle on.

NB See pesamaterjali depoo on vajalik nii pesakastis pesitsevatele kui kõikidele puude otsa ise pesa ehitavatele väikelindudele.

Paigalduse asukoht:

Riputa pesamaterjali depoo näiteks maja räästa alla või mujale kus ta oleks vihma eest kaitstud. Kui riputad depoo räästa alla akna lähedale, saad lindude tegevust lähedalt jälgida.

NB Suurepärane võimalus on koolides ja lasteaedades riputada see depoo akna taha, et lapsed saaksid lindude tegevust jälgida.

Raami materjal :
Ilmastikukindel terasvedru

 

 


Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">