page.php

Turvapesakast 2GR

Turvapesakast 2GR

See pesakast on töötatud välja koostöös metsandusteadlase Dr. Otto Henzega. Pesakasti paksendatud esisein ja lennuava annab lindudele tõhusa kaitse kasside ja nugiste eest.

Mudelit on kahesuguse lennuavaga- kolme auguga ja ovaalse lennuavaga- mõlemad pakuvad head valgustust pesa sisemuses. Tänu heale valgustatusele saab pesakamber olla oluliselt madalamal pesa sees kui tavaliselt ja on seetõttu täiendavalt kaitstud kärplaste eest.

Nagu teistel mudelitel saab ka temal esipaneeli kiiresti eemaldada nii kontrollimiseks kui puhastamiseks. Tänu suurele pesakambrile sobib turvaliselt kasutamiseks kõikides metsades ja parkides isegi kui seal on rohkesti kasse, kärplasi ja teisi kiskjalisi.

Täiendavalt on pesakasti tagaosast kujundatud puhkepaik nahkhiirtele, kes saavad pesakasti asustada koos lindudega samaaegselt.


Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.