page.php

Kuldnoka Pesakast 3S

36.99 €

Loading Uuendan korvi...

Kuldnoka Pesakast 3S

See kuldnoka pesakast on viimased paarkümmend aastat enam vähem standardiks kujunenud nii Euroopas kui ameerikas ja Kanadas.

See sobib paigaldamiseks ühtviisi asulasse, elumaja juurde aeda kui pargi ja metsamassiivi. Pesakastil on väga avar pesakamber (14cm läbimõõdus) ning 45mm suurune lennuava, mis tagab pesa sisemuses rohkem valgust.

Lisaks kuldnokkadele asustavad seda pesakasti veel: puukoristajad (müürivad osa avast ise kinni väiksemaks), suur-kirjurähn ja väike-kirjurähn, must kärbsenäpp, hall kärbsenäpp ja teised.

Kuldnoka pesakast 3S meelitab linde Sinu aeda, viljapuuaeda või parki. Ta on tehtud äärmiselt tugevast ja vastupidavast patenteeritud SCHWEGLER puit-betooni massist , mis koosneb 100% looduslikest komponentidest. Pesakasti materjal ja tootmise viis tagavad, et ta ei tõmba kokku, ei kõdune ega mädane, ei leki vett ega lase tuult läbi ning ei vaja aastakümneid mitte mingisugust hooldus.

Kuna pesakast on nii vastupidav ja pikaealine, siis pakub ta suurepärast väärtust oma hinna kohta. Pesakast on soe ja vihmakindel pesitsemise ajal ning samas jahe ja mugav noortele lindudele kasvamise aeg. Pesakast 3S võib uhkustada tõelise rekordiga- nimelt on ta pikaajaliste registreeritud pesitsemise uuringute alusel toonud aedadesse ja lasknud pesitseda üle kahe korra rohkem linde kui tavalised puust pesakastid. Linnud tunnevad sellises pesakastis ennast palju turvalisemalt ning stabiilsed tingimused kaitsevad nii mune kui noorlinde.

Kõik pesakastid tulevad komplektis koos riputuskinnituse ja spetsiaalse Schwegleri alum. naelaga.

 

Pesakasti paigalduse asukoht:

Puudel või hoonetel

Puhastamine ja kontroll:

Lihtne puhastada ja kontrollida tänu eemaldatavale esipaneelile

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon

Komplekti kuulub:

  • Eemaldatava esipaneeliga pesakast
  • Galvaniseeritud terasest kinnitus- metsanduse poolt heaks kiidetud
  • Alumiinium nael - metsanduse poolt heaks kiidetud

 

Lennuava suurus:
• Ø 45 mm

Kes asustavad seda pesakasti:

Kuldnokk, puukoristaja, suur-kirjurähn, väike-kirjurähn, must kärbsenäpp, hall kärbsenäpp

Pesakasti kaal: 4,4 kg

       


Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">