page.php

Hobiaia pesakastid

Hobiaia pesakastid

Standardpesakastide alt leiad kõige enam levinud ja vajalikud pesakastid meie lindudele alates varblastest ja tihastest kuni kuldnokkade puukoristajateni.

Eraldi on ilusad pesakastid nähtavale kohale maja seinale ja rõdule paigaldamiseks, kust on lihtne lindude toimetamisi ka lastele näidata. Selliseks peremudeliks ja ilusaks kingituseks sobivaks pesakastiks on näiteks Linnumaja 1MR.

Enamus pesakaste on alumiinium naela ja klambriga puu külge riputamiseks aga on ka otse oksale riputatavaid pesakasti mudeleid nagu näiteks pesakasti mudel 2M. Paljud pesakastid on eri mõõduga lennuavadega, et toetada teatud linnuliikide asustust ümbruses. Soovitatav on panna üles erineva ava suurusega pesakaste, et võimaldada ka väiksematel lindudel pesitseda muidu hõivavad kõik pesakastid suuremad linnud.

Avatud esiosaga pesakasti mudelid on sellistele põnevatele poolavatud pesitsusviisiga lindudele nagu linavästrik, punarind, lepalind, hall kärbsenäpp aga vahel ka käblik ja varblased.
Kuldnoka pesakastid on samuti erineva ava suuruse ja kujuga, et sobida ka näiteks väänkaelale ja teistele lindudele.

Erikujundusega on kiskjate eest kaitstud ehitusega turvapesakast 2GR, milles muide on ka juba nahkhiirte jaoks laeõõnsus. Seal saavad korraga elada nii linnud kui nahkhiired.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.