page.php

Pesakastid

SCHWEGLER pesakastid ja elukohad lindudele, nahkhiirtele, imetajatele ja paljudele putukatele.

Saksa firma SCHWEGLER on välja töötanud ja loonud pesakaste ja teisi pesitsemise abivahendeid lindudele, nahkhiirtele, putukatele ja paljudele teistele olenditele juba üle 50 aasta. Schwegleri puit-betoon massist pesakastid on osutunud üle ootuste edukaks lindude ja pisiimetajate seas üle terve Euroopa ja Ameerika.

Kuigi enamus inimesi on väga hästi teadlikud erinevatest ohtudest meid ümbritsevale looduskeskkonnale, siis tihti unustatakse, et me saame igaüks ise astuda otsustavaid samme oma loodusliku mitmekesisuse säilitamiseks. Looma- ja taimeriik vajab tänapäeval üha rohkem meie kaitset ja pesakastide paigaldamine on üks lihtne viis kuidas me kõik saame aidata.

Meie loodud puit-betoon pesakastid on väga vastupidavad ja samas äärmiselt keskkonnasõbralikud. Tänaseks päevaks on meie toodetud pesakaste paigaldatud metsadesse, aedadesse ja viljapuu aedadesse Euroopas, USA-s, Kanadas ja paljudes teistes maades kokku üle 8,5 millioni. Ja nad on enamuses siiani kasutusel.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.