page.php

-40% Stardikas- Suur roheline metallist pähklisöötja+ 2kg pähkleid

39.99 €

66.66 €

Sina säästad: 26.67 €! (40.01%)

Loading Uuendan korvi...

-40% Stardikas- Suur roheline metallist pähklisöötja+ 2kg pähkleid

Stardikomplekt lindude maailma= 2kg puhastatud maapähkleid + eluaegne roostevaba pähklisöötja.

Toodetud roostevabast terasest ja värvitud metallist osadest. Kui tahad midagi, mis peab vastu ja mida pole vaja vahetada, siis on see parim valik. Patenteeritud konstruktsioon.

Kvaliteetsest värvitud metallist ning roostevabast terasest söögimaja, mis on kergesti täidetav ning puhastatav.

Kooritud maapähklid on olnud alati enamuse aialindude suureks lemmikuks. Maapähklite söötmine on kerge viis pakkuda lindudele kõrge toitainete sisaldusega sööki, mis jätab väga vähe prügi järgi. Kooritud maapähklid on eelistatuim söök näiteks puukoristajatele, rähnidele ja kõikidele tihastele aga samuti pasknäärile.

NB Peale lindude armastavad pähkleid ka paljud loomad. Pähklid meelitavad aeda lisaks oravatele ka siile, kes söövad pähkleid väga meelsasti ja jätavad kohe koha meelde. Kui läheduses on metsad, siis võib pähklitega harjutada söömas käima ka rebased ja mägrad.

Pähklite sööjad:

Lindudest: kõik tihased, rohevindid, leevikesed, põld- ja koduvarblane, puukoristaja, talvike, urvalind, suurnokk vint, rähnid, pasknäär, hakid, varesed, harakas, kuldnokk

Loomadest: oravad, siilid, mägrad, rebased

 

Asukoht ja paigaldus:

See pähklisöötja on kerge aga samas äärmiselt tugev ja vastupidav. Sobib riputamiseks oksale või spetsiaalsele metalljalale.

Soovitatav täitesegu:

Maapähklisegu

Materjal:

Metall ja roostevaba teras

Värvus:

Roheline

Mõõdud:

Ø 6,5 cm x kõrgus 32 cm+ riputus aas, Maht umbes 1,2 liitrit

Kaal:

0,6 kg

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.