page.php

Söödapallid lindudele

Söödapallid lindudele

Söödapallid on lindude poolt väga armastatud aastaringselt, kuna sisaldavad kõrge energiasisaldusega koostisosi.

Ühed söödakookide püsikasutajad on näiteks erinevad rähnid, puukoristajad, kuldnokad ja kõik tihased. Loomulikult tahaks neid mekkida ka varesed ja harakad kui nad neid läbi korvi ainult kätte saaks.

Söödapallide söötjasse mahub maksimaalselt kuni 3 palli.

NB Me soovitame tungivalt kasutada ainult turvalisi ilma plastikvõrguta söödapalle kuna võrgud on lindudele ja loomadele väga suureks ohuks.

Söödapali hoidja ehk söötja kate oma avatav kuid ikkagi raami küljes kinni nii, et ta ei saaks ära kaduda. Tänu sellele on söötja täitmine ja puhastamine väga lihtne ja mugav.

Söödapalli kasutamine on väga efektiivne ja säästlik viis linde toita kuna tänu kõrgele energiasisaldusele asendab üks söödapall kordades suremat kogust tavalist sööki.

Schwegleri söödapallides kasutatakse ainult kõrgekvaliteetseid koostisosasid ja sinna ei ole kaalu täiteks lisatud väärtusetuid täitematerjale nagu seda vahel tehakse. Meie söödapallides ei ole liiva, liimi või rasvajääke. Lindude vajadused ja turvalisus on alati esikohal.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.