page.php

Flutter Butter- vahetuspurk söögiseguga Peanut Butter

6.55 €

Loading Uuendan korvi...

Flutter Butter- vahetuspurk söögiseguga Peanut Butter

Flutter Butter vahetuspurk Peanut Butter (maapähklivõi)

Flutter Butter Station on täiesti uut tüüpi söögimaja. Kõrge toiteväärtusega söögisegu asub kiiresti vahetatavas klaaspurgis. Sobib suurepäraselt kõikidele metsa- ja aialindudele.

Suurepärane fookuskese sinu aias. Ilusa kujundusega ja praktiline söögisegu söötja meelitab sinu aeda palju põnevaid linde. Söögimaja korpus on tugevast ja ilmastikukindlast polükarbonaadist, mis hoiab söögisegu kuivana iga ilmaga.

Flutter Butter söögimaja saad riputada mugavalt ketiga oksale aga võid kinnitada ka otse maja seinale. Seinale kinnitatav osa on hingedel nii, et söödapurgi vahetamiseks saad katteraami kenasti üles keerata. Söögisegu saad vahetada mugavalt ja ilma käsi rasvaseks tegemata.

Söögimajal on ka eemaldatav istumisõrs lindudele. Nii saavad linnud istuda söömise ajal igas suunas ja mitmekaupa korraga.

Võib olla on asi maitses aga võib olla lõhnas aga linnud tulevad selle söögimaja ja söögisegu peale kohale päris kaugelt. See proteiini- ja kaloririkas söögisegu annab lindudele kiire energialaengu, mida neil pikal talvel väga vaja läheb.

Kaal: 330 g

 

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">