page.php

Söödakoogid lindudele

Söödakoogid lindudele

Söödakoogid on lindude poolt väga armastatud aastaringselt, kuna sisaldavad kõrge energiasisaldusega koostisosi.

Ühed söödakookide püsikasutajad on näiteks erinevad rähnid, puukoristajad, kuldnokad ja kõik tihased. Loomulikult tahaks neid mekkida ka varesed ja harakad kui nad neid läbi korvi ainult kätte saaks.

Eri aastaaegadel kasutamiseks on olemas erineva seguga söödakoogid. Samuti on eri segud eri liikide eelistustele vastavalt. Seepärast soovitame panna välja korraga erinevaid söödakooke, et igaüks saaks valida vastavalt oma vajadustele.

Iga söödakook on pressitud sobivaks söödakoogi söötjas kasutamiseks. Söötjaid on olemas ühele, kahele ja kolmele söödakoogile. Kolmekohaline söödakoogisöötja on suurematele lindudele nagu rähnid mugavam kasutada kuna võimaldab ennast sabale toetada.

Söödakoogi kasutamine on väga efektiivne ja säästlik viis linde toita kuna tänu kõrgele energiasisaldusele asendab üks söödakook mitut kilo tavalist sööki.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.