page.php

Suuremahulised linnusöögimajad

Suuremahulised linnusöögimajad

Meie suuremahulised linnusöögimajad võimaldavad lindude pikaajalist söötmist ilma vahepealse täitmiseta.

See võib olla suureks eeliseks kui te ei saa iga päev kohal olla ja söögimaja täita või kui kasutate selliseid linnusööke, mis on lindude hulgas väga armastatud ja need lihtsalt süüakse kiiremini ära. Neid söögimaju saad kasutada ka suvemajas või maakohas kus käiakse talvel harva.

Eriti talvel on oluline, et juba alustatud söötmine oleks pidev ja söögimaja ei seisaks tühjana. Suured söögimajad annavad Sulle selle võimaluse ja mugavuse, et võid neid täita näiteks kord nädalas ja lindudel on pidevalt söök olemas.

Teiseks suureks eeliseks lindude jaoks on see, et nendel söögimajadel on palju avasid kust sööki kätte saada ja linnud ei pea pikalt järjekorras ootama.

Ja lõpuks on need söögimajad väga hügieenilised kasutada kuna lindude väljaheited ei kogune söögi hulka mis väldib haiguste levikut lindude hulgas.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.