page.php

Linnusöögid ja söögimajad

Lindude toitmine annab Sulle unikaalse võimaluse olla lähikontaktis loodusega. Paljude inimeste jaoks on lindude toitmine nende esimene lähikontakt loodusega ja julgustab neid hiljem elus järgmisi põnevaid samme astuma. Lastele on looduse tsüklite jälgimine hindamatuks kogemuseks kogu järgnevaks elus. Samuti on tõestatud, et lindude toitmisel on väga positiivne mõju eakate inimeste tervisele.

Palun veendu alati, et kasutad lindude toitmisel ainult kvaliteetset ja täisväärtuslikku toitu. Sama tähtis on kasutada ainult lindudele turvalisi söögimaju. Pakume Sulle maailma paremikku professionaalsete linnusöögimajade osas. Need on tugevatest materjalidest, mis peavad vastu külmale ja pragunemisele ning tagavad pikaajalise kasutamise. Neid söögimaju on lihtne puhastada ja paigaldada.

Meie toidusegudes ei ole kaalu täiteks lisatud väärtusetuid täitematerjale nagu seda vahel tehakse. Meie söögisegudes ei ole liiva, liimi või rasvajääke. Lindude vajadused ja turvalisus on alati esikohal.

Garanteerime, et söödapallides ei ole kasutatud mingeid võrke. Põhjus on lihtne – võrgud on lindudele ohtlikud kuna linnud võivad sinna saatuslikult kinni jääda ja hukkuda. Maha kukkunud võrgud on aga ohtlikud siilidele ja teistele imetajatele. Pakume Sulle korduvkasutatavaid turvalisi toitekorve kuhu lisada söödakooke ja söödapalle. See on puhas ja säästlik viis linde toita.

Söödakoogid ja söödapallid on alati kindla peale minek, kuna kõik linnud armastavad neid üle kõige. Meie söödakookide väljapanemisega võid kindel olla, et näed oma aias kõiki linde, kes piirkonnas üldse on.

Head kasutamist !

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.