page.php

Kasvuhoone ventilatsioon

Kasvuhoone ventilatsioon

Kasvuhoone ventilatsioon ja luugiavajad


Kasvuhoone kasutaja vajab mitmesuguseid abivahendeid, et vältida tüütuid ja rutiinseid tegevusi nagu igapäevane katuseluukide avamine ja sulgemine.
Samuti on luukide automaatikaga avamine palju tõhusam ja taimede jaoks täpsem kui käsitsi avamine.

Ja lõpuks on iseseisvalt töötav kasvuhoone automaatne ventilatsiooni süsteem Sulle mugavam. See laseb Sul tulla ja minna millal soovid ja käia rahulikult puhkusel ilma taimede pärast muretsemata või naabrit appi palumata.

Väga mugav abimees keskmistes ja suuremates kasvuhoonetes on suure jõudlusega aga väga vaikne ventilaator Arizona. Koos digitaalse termoregulaatoriga Thermo 2 hoiab ta kasvuhoone ülemise temperatuuri täpselt ja kindlalt paigas.

NB Hoidu luugiavajate odavate vene ja hiina analoogide eest. Neid pakutakse küll palju odavamalt kui originaalid aga nende eluiga on just sama pikk kui garantiiaeg ja tõstmise jõud on kordades nõrgem. See tähendab, et raskemaid luuke nad ei ava ja tugev tuul murrab nad lahti. Odavam on osta kohe korralik avaja.

Kõik pakutavad lisaseadmed on välja töötatud kasvuhoonetes kasutamiseks ning on parima kvaliteediga pikaajaliseks kasutamiseks.
Tee oma elu mugavaks!

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.