page.php

Kasvuhoone valgustus

Kasvuhoone valgustus

Kasvuhoone valgustid ja taimelambid


Parimad tulemused taimede kasvatamisel saame siis kui kasutame õiget tüüpi taimelampe või kasvuhoone valgusteid. Terviklikes valgustingimustes taimede kasv ja õitsemine hoogustub ning haigustele vastuvõtlikkus väheneb. BioGreeni taimelambid ja kasvuhoone valgustid sobivad suurepäraselt taimede kevadiseks ettekasvatamiseks, talviseks kasvatamiseks või akvaariumide valgustamiseks.

Kasvuhoone valgustite valikus on nii profikasutuseks kui hobiaednikule sobiv väga suure valgusjõuga naatrium-kõrgsurvevalgusti Sirius X400. Tänu pirni pikale elueale ja 400W kohta tohutule valgujõule on lambi kasutamine väga kokkuhoidlik. See on energiasäästlikum lahendus kui dioodlambid või miski muu.
Elutuppa riputamiseks on see valgusti natuke võimas aga kasvuhoonesse, verandale ja talveaeda on ta parim lahendus. Profikasvatajad lausa armastavad seda lampi.

Elutoa taimedele on parem lahendus kompaktne ja ilusa disainiga taimelamp L15. Tema valgusspekter on taimede jaoks sobivaks seatud aga ta sobib ka toas lisavalgustuseks. Pikk riputusjuhe võimaldab teda mugavalt taimegrupi kohale sättida nii, et toataimede ilu tuleb täielikult esile.


Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.