page.php

Kasvuhoone tarvikud

Kasvuhoone tarvikud

Kasvuhoone tarvikud


Paljud väikesed abivahendid teevad igapäevase aiatöö ja kasvatamise mugavamaks ja tõhusamaks. Kui midagi teha siis korralikult ja pole ju mõtet pisiasjade peale iga päev aega raisata kui selles saavad tarvikud abiks olla.

Taimede korralik toestamine on oluline nii tomatitele, kurkidele kui hernestele ja viinamarjadele. Korralikult toestatud taimed ei kuluta enam väärtuslikku aega ja energiat tugeva varre kasvatamiseks vaid saavad hakata kohe viljade kasvatamisega tegelema. Samuti on oluline, et head taimetuge saaksid kergesti sügisel kätte, mugavalt ladustada ja kevadel jälle uuesti kasutada.

Kasvuhoone seina- ja laesoontesse käivad eripoldid võimaldavad Sul kasvuhoonesse paigaldada praktiliselt kõike mida vajad. Nende tugevate erikinnituspoltidega saad riputada lakke lambid ja ventilaatorid, seinale riiulid ja puhurid ning taimede jaoks tõmmata seinast seina sidumise tarvis pingutusnöörid. Viimase jaoks läheb Sul veel vaja neid alumiinium kinniteid või spets polte millel on kinnitusaas juba küljes.

Tänapäeval on enamus kasvuhoone tootjaid võtnud üle Belgia Euro-Serre seina profiilide soone mõõdud, mis tähendab, et kõiki lisatarvikuid saavad endale üles panna praktiliselt kõikide kasvuhoonete omanikud.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.