page.php

Kasvuhoone küte

Kasvuhoone küte

Kasvuhoone kütmine. Kasvuhoone kütteseadmed.


Kasvuhoone kütmine on eluline teema kuna üks külm öö võib hävitada kogu saagi või kõik noortaimed. Talveaia pidamisel võib üks liiga jahe öö teha lõpu Sinu mitmekümne aastasele haruldaste taimede kollektsioonile.

Kasvuhoone kütteseade peab olema korralik ja töökindel. Kasvuhoone on väga niiske keskkond ja taimed tundlikud kliendid. Ehituspoe puhuril ei ole kasvuhoonesse asja. Juba selle pärast, et tavalise puhuri elektrikulu on väga suur, vastupidavus väike ning müratase liiga kõrge.

Profi seeria automaatsed kasvuhoone puhurid ja gaasikütte seadmed on loodud just sellises keskkonnas hakkama saama. Nende peale võid kriisiolukorras kindel olla. Elektrilised küttesüsteemid on väga mugavad kasutada koos digitaalse termostaadiga Thermo. Nii saad soovitud temperatuuri ette anda lausa 1C täpsusega. Gaasiseade on jälle voolukatkestustest sõltumatu lahendus.

Suuremate kasvuhoonete kütmisel saavutad väga suure kokkuhoiu gaasikütte kasutamisel. Gaasiahjude lipulaevaks on katalüsaatorahi Black Forest, mis ei põle lahtise leegiga vaid katalüseerib kogu gaasi otse soojuseks. Väga mugav, tõhus ja säästlik kütteviis. Lisaks annavad gaasiahjud taimedel hädavajalikku CO2, mis kiirendab kasvu ja arengut.

Vali omale sobiv lahendus. Vajadusel küsi julgesti nõu.