page.php

Kasvuhoone kastmine

Kasvuhoone kastmine

Kasvuhoone kastmine. Automaatsed kastmissüsteemid.


Kasvuhoone automaatseks kastmiseks on kõige parem kasutada kaasaegset keraamiliste anduritega kastmissüsteemi.

Keraamiline andur on lihtne aga geniaalne Austria leiutis, mis mõõdab mulla niiskustaset ja kastab vastavalt taimede vajadusele. Kuna iga andur süsteemis toimib sõltumatult teistest, siis toimub kastmine vastavalt iga taime või taimede grupi konkreetsele vajadusele. Seda ei suuda üksi teine kastmissüsteem. Nii on see uus tehnoloogia viimase 5 aastaga pea kõik ülejäänud tilkkastmised ja muud kastmise süsteemid lihtsalt kõrvale tõrjunud.

On ju tavaline, et vanade kastmissüsteemide puhul päikese käes olevad taimed kõrbevad ja kasvuhoone teises nurgas varjupoolsed taimed hallitavad. Keraamilise anduri puhul sellist olukorda ei teki.

Teine suur pluss on keraamilise anduriga süsteemi suur töökindlus ja hooldevabadus. Korra paigaldatult pole vaja enam sügiseni midagi teha- kõik töötab ise. Ja samuti pole vaja karta ummistusi- süsteemi võid kasutada ka kraaviveega. Nii saad minna rahulikult puhkusele ilma naabrit appi paluma.

Oluline on veel teada, et kastmissüsteemi saad ühendada nii veemahutiga kui otse veekraanist. Süsteemi võid lasta otse jääkülma trassi vett kuna vesi soojeneb vajaliku tasemeni süsteemi kastmisvoolikus liikudes.

NB Blumati kastmissüsteemid on mõeldud kasutamiseks kasvuhoonesse, talveaeda ja katuse terassidesse, rõdukastidesse, välipeenardele ja amplitaimedele.

Puhkuse aegseks toataimede kastmiseks kasuta meie toataime kastjaid. See lihtne abiline muudab puhkuse muretuks.

Aias suuremate peenarde ja viljapuude mugavaks kastmiseks kasuta profi seeria imbvoolikuid. Neid saab ühendada pikkadeks ahelateks. Vooliku mõlemad otsad on tugeva vaskotsaga.

Head kasutamist!

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.