page.php

Elektrilised soojendusmatid

Elektrilised soojendusmatid

Kasvuhoone elektrilised soojendusmatid


Elektrilised soojendusmatid on suurepärased abivahendid et kiirendada seemnete idanemist ning tagada seemikute tugev ja ühtlane kasvamine. Nad annavad soojust just sinna kus taimel seda kõige rohkem vaja on ehk juurtele. Altsoojendusega ettekasvatatud taimed on alati palju tugevamad ja haiguskindlamad kui teised noortaimed. Soojendusmatte on praktiline kasutada koos digitaalse termoregulaatoriga Thermo, mis hoiab temperatuuri väga täpselt paigas.

Soojendusmatte on kahesuguseid- rohelised väiksema võimsusega soojendusmatid ja hõbedased termoregulaatoriga suurema võimsusega küttematid. Muidugi võid valida juba koos mati, termostaadi ja kaitsekupliga minikasvuhoone kasutamise tee. Minikasvuhooneid vaata kasvuhoone kütmise alt.

NB neid rohelisi soojendusmatte koos digitaalse termoregulaatoriga Thermo kasutab Eestis juba väga palju koduleiva küpsetajaid. Pisut ootamatu valdkond aga katsetused näitavad, et selle elektrimatiga on kõige parem hoida leivatainast täpselt õigel kerkimisreziimil.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.