page.php

-20% Kasvuhoone Floria F15 14,3m2 220x640cm

1.299.00 €

1.630.00 €

Sina säästad: 331.00 €! (20.31%)

Loading Uuendan korvi...

-20% Kasvuhoone Floria F15 14,3m2 220x640cm

Floria on klassikalise viilkatusega tugeva konstruktsiooniga kasvuhoone.

Kasvuhooned toodetakse Leedu tehases rootsis valmistatud alumiiniumprofiilidest ning kaetakse saksas toodetud polükarbonaadiga. Kui Belgia kasvuhooned tunduvad Sinu jaoks kallid, siis on see kasvuhoone just õige valik.

Vaatamata tugevale raamile on kasvuhoone hind uskumatult soodne. Kasvuhoone on võrreldes hiina ja vene kaarkatusega mudelitega kaks klassi kõrgemal tasemel aga hinnalt nendega lausa võrreldav. Võimalik, et nende kasvuhoonete hind hakkab lähiaastatel tänu suurele populaarsusele kiiresti tõusma seega on see igati hea investeering.

 

Kasvuhoone mõõdud

Kasvuhoonete laiused on kas 2,20m või 2,90m ning pikkus on alates 2,90m kuni 6,40m. Katuseharja kõrgus koos alusraamiga on L mudelitel 2,14m ja XL mudelitel 2,24m.

Kasvuhoone luugid ja uksed

Kõikidel kasvuhoone mudelitel on komplektis optimaalne arv katuseluuke ja korralik hingedel kahes osas avanev pöörduks. NB Katuseluukidele soovitame soojalt juurde osta automaatsed luugiavajad, mis teevad elu väga mugavaks.

Katuseluukide arv mudelite kaupa:

L-7 - 1 katuseluuk

L-10 - 2 katuseluuki

L-15 - 3 katuseluuki

XL-12 - 2 katuseluuki

XL-18 - 3 katuseluuki

Polükarbonaat

Kasvuhoone katteks on standardis tugev 6mm polükarbonaat. Kasvuhoonega saab kaasa osta polükarbonaadi plaatide sulgemise teibid. Kasvuhoone seinavahed on 70cm laiused.

Alusraam

Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist.

 

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">