page.php

Talveaed Tropic Veranda

Talveaed Tropic Veranda

Tropic Veranda on spetsiaalselt hoone seina vastu paigalduseks loodud talveaed, mis kasutab olemasoleva hoone plusse ära. Nii saad siseneda talveaeda otse elutoast. Tropic Veranda talveaed on juba standardis kõrgema seinaga ja kinnise katusega. Uksena saad valida kas 95cm laiuse või topeltlaia 193cm laiuse lükandukse. Uksed on juba korralikel peidetud rullidel, tihenditega ja turvalukkudega.

Tropic Veranda talveaia konstruktsioon on juba veelgi tugevam ja paksem kui meie kasvuhoonete mudelitel. Katusekate on tugev ja praktiliselt purunematu 16mm paksune kirgas polükarbonaat. Seinale saad valida kas polükarbonaadi või 14mm paksuse klaaspaketi. Eritellimusena saad kombineerida osa seinu polükarbonaadiga ja osa klaaspaketiga. See annab võimaluse tänavapoolsed või naabripoolsed seinad katta polükarbonaadiga, mis annab rohkem privaatsust kui klaas.

Värvitoonidena saad valida sobiva tooni meie laiast valikust pulbervärvidest nii, et talveaed sobituks sinu olemasoleva hoonega suurepäraselt.

Küsi täpsemalt järgi erilahenduste võimalusi.
Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.