page.php

Euro-Serre talveaiad

Euro-Serre on Belgia kasvuhoonete ja talveaedade tootja keskmisest nõudlikumale kasutajale. Kasvuhoonetest rääkisime pikemalt juba Euro-Serre kasvuhoonete all.

Talveaedade puhul tuleb esimesena välja tuua, et need talveaiad on eriala spetsialistide poolt loodud just talveaedadeks. Olgu siis taimede jaoks või mugavaks puhkeruumiks ja loomuliku valguse nautimise kohaks. Selles on suur erinevus kas lasete aknafirmal rõdu või terassi kinni ehitada või paigaldate juba talveaiaks loodud mudeli. Massiivsetest profiilidest kinniehitatud lahendus ei ole nii soojapidav ja mugav kui meie talveaed. Samuti on meie talveaia lahendused keskmiselt 3 korda odavamad.

Kõik meie talveaia profiilid, ühendused, konstruktsioonilahendused ja disain on hoolega läbi mõeldud tervik. Kõik on optimeeritud kasutaja ehk Sinu vajadusi ja mugavust silmas pidades. Kõik on omal kohal ja käe-jala järgi. Seinaks saad valida tugeva ja paksu eritellimusel toodetud kirka polükarbonaadi või paksu klaaspakettseina. Kogu talveaia saad tellida värvitoonides, mis olemasoleva hoonega kõige paremini kokku sobib.

Talveaed pikendab hooaega poole aasta võrra. Talveaias on mugav istuda ja toimetada juba jaanuaris-veebruaris. Sügisel saad tuuliste ilmade eest talveaeda kolida kohe kui lahtiselt aias enam istuda ei sünni. Loomulikku valgust saad talvel oma organismile just siis kui seda kõige enam vajad.

Toeta oma tervist ja head meeleolu ning vali professionaalne lahendus.


Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.