page.php

Tropic Maxi kasvuhooned

Tropic Maxi kasvuhooned

Euro-Serre kasvuhoone Tropic versioon on hetkel kõige tugevam ja soojem talvelahendus üldse ja ka ainuke Euroopa ja maailma turul tegelikult. Lähim võrreldav võimalus on klaaspakettidega maja külge ehitatavad erilahendused aga need on keskmiselt 3 korda kallimad ja üsna massiivsed.

Tropic kasvuhoone ja talveaia mudelid on eriti tugeva alumiiniumprofiiliga ning parema soojapidavuse eesmärgil kaetud paksema kattega. Tropic kasvuhoone mudelid on kaetud 16mm paksuse kolmekihilise polükarbonaadiga (otstest suletav loomulikult) ning seinad on kas 16mm paksuse polükarbonaadiga või 14mm paksuse klaaspaketiga. Tropic mudelite eripära on veelgi suurem tugevusvaru ning eriti hea soojapidavus. Uksed on varustatud tuuletõkke tihenditega ning turvalukkudega.

Tropic mudeleid võib kasutada nii aastaringselt köetava kasvuhoonena kui talveaiana. Tropic kasvuhone mudeleid on võimalik tellida ka avatud seinaga et ühendada otse elumaja külge. Sellisel juhul on avatud küljel spetsiaalsed tugevamad otsaprofiilid ja üleminekud seinale.

Tegelikult saab Tropic mudelina tellida praktiliselt kõiki meie valikus olevaid kasvuhooneid, paviljone ja talveaedu. Variante on lihtsalt liiga palju et kõiki kodulehele välja panna. Küsi julgesti kui sul on erisoove.


3.895.00 €

4.355.00 €

Tropic Maxi 236x508cm 12m2

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.