page.php

Kahele poole avanev lükanduks, 2x70cm

399.00 €

435.00 €

Sina säästad: 36.00 €! (8.28%)

Loading Uuendan korvi...

Kahele poole avanev lükanduks, 2x70cm

Kahele poole avanev topeltlükanduks

Ukse laius on 2x70cm ja ukseava suurus on 131 x 170cm.

Seda ust saab tellida lisauksena või vahetada olemasolev standarduks selle vastu välja. Uksel on korralikud rullrattad, mis liiguvad kaitstult ukse kohal rennis. Uksel on tihendid ja käepidemed nii sees kui väljas. Uksel on ka liikumise piiraja, mis tagab, et uks ei liigu ise näiteks tuulega.

Paindlik ukse paigutus

Topeltust võib tellimisel paigaldada ükskõik millisele seinale.

Uste asendamisel suurematega või lisauste tellimisel pead siiski arvestama kasvuhoone mõõtudega. Näiteks kõige kitsamatele Midi mudelitele ei saa panna ust otsaseina nii nagu ka 236cm ja 309cm laiustele mudelitele ei saa panna otsaseinale topeltlaia (1,44m) lükandust.

Polükarbonaat või klaas

Ukse kate tuleb samast materjalist nagu valitud kasvuhoone. Ukse alaosas on nn jalaga löömise ja määrdumise kaitse, et uks püsiks terve ja puhas kaua aega.

Ukse kõrgus kõrgemal mudelil

Kasvuhoonet saad tellida ka kõrgema seinaga kui standardis oleva 1,81m. Lisades +20cm kõrgust saad 2,01m kõrguse seina ja lisades +30cm saad 2,11m kõrguse seinaga kasvuhoone. Sellistel mudelitel on ka ukse kõgus suurem tagades ka väga pikkadel põhjamaa meestel kummardumata sisenemise. Küsi eraldi pakkumist kui vajad kõrgemat seina.

RAL värvitud uks

Vaikimisi on kasvuhoone raam matt-alumiiniumi tooni kuid kasvuhoone saab tellida ka pulbervärvitult RAL toonides (9010, 8019, 5010, 7016, 6005, 3005, 6009 ja 3011). Uksed ja katuseluugid tulevad alati sama värvi, mis oled tellinud kasvuhoone. Standardukse värvimine on värvitud kasvuhoone puhul juba hinna sees. Kui vajad täiendavat ust värvitult, siis küsi hinda.

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">