page.php

Hingedel pöörduks, 73cm

469.00 €

Loading Uuendan korvi...

Hingedel pöörduks, 73cm

Kasvuhoone pöörduks

Ukse laius on 73cm ja ukseava kõrgus standarmudelil on 163,3cm. Kui tellid +20cm kõrgema seinaga mudeli, siis muutub automaatselt ka ukseava kõrgus.

Uksel on hinged ja eraldi uksepiit.

Paindlik ukse paigutus

Pöördust saab paigaldada nii otsaseina kui külgseina, kuid külgseina saab paigaldada ainult kõrgendatud seinaga mudelitele ehk seina kõrgusega 2,01m.

Polükarbonaat või klaas

Ukse kate tuleb samast materjalist nagu valitud kasvuhoone.

Ukse kõrgus kõrgemal mudelil

Kasvuhoonet saad tellida ka kõrgema seinaga kui standardis oleva 1,81m. Lisades +20cm kõrgust saad 2,01m kõrguse seina ja lisades +30cm saad 2,11m kõrguse seinaga kasvuhoone. Sellistel mudelitel on ka ukse kõgus suurem tagades ka väga pikkadel põhjamaa meestel kummardumata sisenemise. Küsi eraldi pakkumist kui vajad kõrgemat seina.

RAL värvitud uks

Vaikimisi on kasvuhoone raam matt-alumiiniumi tooni kuid kasvuhoone saab tellida ka pulbervärvitult RAL toonides (9010, 8019, 5010, 7016, 6005, 3005, 6009 ja 3011). Uksed ja katuseluugid tulevad alati sama värvi, mis oled tellinud kasvuhoone. Standardukse värvimine on värvitud kasvuhoone puhul juba hinna sees. Kui vajad täiendavat ust värvitult, siis küsi hinda.

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">