page.php

Euro-Serre kasvuhooned

Euro-Serre on Belgia kasvuhoonete tootja keskmisest nõudlikumale tarbijale. Kõik kasvuhooned, verandad ja talveaiad on tehtud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumisulamist (karpraam), mis tagab konstruktsiooni vastupidavuse ning pikaealisuse. Belgia kasvuhooned teeb eriliseks veel see, et ainukese tootjana maailmas on meie kasvuhoonete polükarbonaadi plaadid kinniste otstega (üks ots on hingava kattega). Tänu sellele püsivad plaadi sisepinnad aastaid puhtana ja hoiavad eriti hästi sooja.
Kõik mudelid on kaetud kas karastatud klaasi, pakettklaasi või polükarbonaatkattega. Mudelivalikust leiad kindlasti omale sobivas suuruses kasvuhoone või talveaia.

Euro-Serre kasvuhoonetel kuulub komplekti kasvuhoone sisene sprinkler vihmutus-süsteem. See on kasvuhoone laes olev juuspeenete avadega kastmissüsteem, mis ühendatakse veevoolikuga.
Kasvuhoonetes on lisaks välise vihmavee ärajuhtimisele veel ainulaadne sisemise kondensvee ärajuhtimise süsteem.

Kõik kasutatavad polükarbonaatplaadid on on väljast ultraviolettkiirguse kindla kaitsekihiga kaetud ning seestpoolt spetsiaalse tilkumiskindla kattega. Kogu kondenseeruv niiskus juhitakse tilkhaaval kogumisrennidesse.

Kasvuhoone kojutoomise parim pakkumine tehakse Sulle persionaalselt. Vaata lähemalt Kasvuhooned ülamenüüst “Kasvuhoone kojutoomise” alt.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.