page.php

Roostevabast terasest labidas, astumisrandiga

119.95 €

Loading Uuendan korvi...

Roostevabast terasest labidas, astumisrandiga

Hästi tasakaalustatud roostevabast terasest teraga labidas igasugusteks aiatöödeks

Sobib nii hobiaednikule kui profikasutajale.

Tootekood: 3024-210786

Suurepärane labidas, mis sobib kõikides aiatöödeks, olgu selleks siis sügisene maa kaevamine, peenarde tegemine või õunapuule istutusaugu kaevamine. Labidas on kerge ja terava servaga, mis teeb kaevamise palju kergemaks. Saarepuust korraliku käepidemega vars ja roostevabast terasest labida tera. Labida tera on varustatud mugavate astumisrantidega, et mitte vigastada jalanõusid. Labida tera läheb igasugusesse pinnasesse kergelt ja on tõstmisel hästi tasakaalustatud.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud nende valikuga.

Luba endale parimat. Elame ainult üks kord.

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 16 cm
  • Tööpea pikkus: 28 cm
  • Käepideme pikkus: 90 cm
  • Kogupikkus: 116 cm
  • Käepideme materjal: Saarepuu
  • Kaal: 1,7 kg

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.