page.php

Käsikõbla 10cm, saarepuu käepide

39.95 €

Loading Uuendan korvi...

Käsikõbla 10cm, saarepuu käepide

Poolkuu kujulise roostevabast terasest teraga käsikõbla

Sobib nii hobiaednikule kui profikasutajale.

Tootekood: 9013-140250

See Sneeboeri poolkuu kujuline käsikõbla on proffide hulgas tuntud ka kui "sibula kõlba". Mõõtudelt üsna väike aga ta on loodud nii, et ta peab vastu väga suure jõuga vajutamisele, et lõigata läbi umbrohujuuri pinnase all. Sobib väikesele pinnale või tihedalt kasvavate lillepeenarde ja ja juurvilja peenarde kõplamiseks ja rohimiseks. Sobib samuti suurepäraselt pinnase kobestamiseks. Käepide on soojst ja tugevast saarepuust.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud nende valikuga.

Luba endale parimat. Elame ainult üks kord.

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 10 cm
  • Tööpea pikkus: 4 cm
  • Käepideme pikkus: 14 cm
  • Kogupikkus: 33 cm
  • Käepideme materjal: Saarepuu
  • Kaal: 250 g

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.