page.php

Hoolduskomplekt Sneeboer tööriistadele

59.95 €

Loading Uuendan korvi...

Hoolduskomplekt Sneeboer tööriistadele

Hästi tasakaalustatud roostevabast terasest teraga aiareha igasugusteks aiatöödeks

Sobib nii hobiaednikule kui profikasutajale.

Tootekood: 5035

Hooldekomplektiga saad kõik oma väärtuslikud käsitsi sepistatud aiatööriistad täiuslikult korras hoida, sõltumata millised on Sinu aia pinnase tingimused. Sneeboer hooldekomplektis on linaseemne õli, spetsiaalne teritaja ja metallhari. Need on peamised töövahendid millega oma aiatööriistad labidaterast kuni puidust käepidemeni tip-top korras hoida.

Õliga saad saare- ja kirsipuust käepidemed üle pühkida. Samuti on õli väga kasulik vahend süsnikterasest tööriista pindade puhastamiseks ja katmiseks. Kasuta teritajat, et tööriista terad nagu labidatera, istutuskühvli terad jne teravana hoida. Seal on veel metallhari millega saad efektiivselt puhastada tööriistad mullast ning pehme lapp, millega linaseemne õli peale kanda.

Kui Sa plaanid Sneeboeri töörista osta või oled juba mõne sellise tööriista õnnelik omanik, siis pane esimesel võimalusel ka hooldekomplekt oma ostukorvi.

 

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud nende valikuga.

Luba endale parimat. Elame ainult üks kord.

Tehnilised andmed:

  • Puidust hooldekarbi kõrgus: 6 cm
  • laius: 15 cm
  • pikkus: 28 cm
  • Kaal: 1,5 kg

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.