page.php

Aiatööriistad

Valime oma valikusse tootjaid ja tooteid alati väga hoolega. Aiatööriistade alla oleme jällegi valinud igast kategooriast parimatest parimad.

Aiakäärid, oksakäärid ja oksasaed on maailmakuulsalt Saksa firmalt Berger.
Berger on saksa tööriistatootja juba aastast 1919. Kõik tööriistad on aastate jooksul kujundatud ja täiustatud kasutajale sobivaks, mugavaks ja ergonoomiliseks. Siin valikus ei ole kindlasti midagi ühekordseks kasutamiseks mõeldut ja äravisatavat.

Valikus on kõik tooted parimast terasest ja parimatest materjalidest. Käärid on kergesti hooldatavad, vastavalt vajadusele reguleeritavad, püsivad kaua teravad ja kestavad aastakümneid tugevat kasutust. Käepidemed on ergonoomiliselt disainitud nii, et istuvad mugavalt kätte ja hoiavad rannet liigse koormuse eest.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Mõeldud nii hobiaednikule kui profiaednikule.