page.php

Kasvatuse konteiner 40L+12L veemahuti ja raamiga

86.00 €

Loading Uuendan korvi...

Kasvatuse konteiner 40L+12L veemahuti ja raamiga

Taimede 40 liitrise mullamahuga kasvukonteiner. Konteineri all on 12 liitrine kastmisveemahuti, kust taimed saavad juurtega ise sobivas koguses vett võtta. Konteineri all on rattad konteineri mugavaks liigutamiseks.

See on spetsiaalselt Sulle loodud kasvukonteiner, kui tahad kasvatada omale tomateid, kurke, herneid, ubasid ja teisi vilju ilma porise peenra peal möllamata. Konteiner on ilus ja puhas ning alusnõu tagab puhtuse ka veranda põrandal. Konteiner sobib ühtmoodi hästi aeda, terrassile ja kasvuhoonesse.

Kasvukonteiner sobib suurepäraselt nii tomatite, kurkide, paprika kui ubade, herneste ja lillherneste kasvatamiseks. Tegelikult ükskõik mille kasvatamiseks aga eriti mugav on seal kasvatada kõrgeid taimi mis vajavad toestamist.

Konteineri suur pluss, lisaks automaatsele kastmisele on tema mobiilsus ehk ära kasvanud taimedega konteineri saad kiiresti lükata esiplaanilt ära ja asendada teisega. Kui herned on valmis ja söödud lükkad tema asemele verandal esiplaanile näiteks paprikate, tsillide või tomatitega konteineri.

See on nagu kompaktne peenar koos automaatse kastmisega. Peenar puhtust armastavale ja liikuvale kaasaegsele perenaisele. Võid rahulikult puhkusele sõita ja sinu taimed saavad vahepeal kenasti hakkama.

 

Peamised omadused:

  • Konteineri mõõtmed: kasti osa laius 75cm x sügavus 35cm, kõrgus koos kasvuraamiga 140cm
  • tugiraam on kinnitatud korralikult konteineri tagumise serva külge
  • pinnase osa maht 40L
  • kastmisosa veemahuti osa maht 12L
  • põhja all ühes servas on rattad. Saab kasutada nii peenramaal, murul kui puhtal põrandal ja terassil

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

captcha

Palun sisestage turvakood

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <h2> <h3> <h4> <a href="" class="" target="">