page.php

15m imbvoolik ühtlaseks kastmiseks -21%

22.95 €

28.99 €

Sina säästad: 6.04 €! (20.83%)

Loading Uuendan korvi...

15m imbvoolik ühtlaseks kastmiseks -21%

15m profiseeria imbvoolik

15m imbvoolik on äärmiselt tõhus peenarde ühtlaseks kastmiseks. Vooliku saad matta näiteks rododendronite või püsilillede peenrasse jättes otsa välja. Vooliku võid ka multsikattega peenras paigaldada juba otse multsikatte alla.

Imbvoolikuga kastes säästad ca 70% vett võrreldes tavalise kastmisega.

Kastmiseks piisab vaid imbvooliku ots ühendada tavalise ajavoolikuga ja lasta tal vaikselt kasta. Kuna imbvoolik laseb niiskust läbi väga ühtlaselt kogu pikkuse ulatuses, siis võid kindel olla, et peenar saab ühtlaselt kastetud. Võid näiteks jätta vooliku tööle kogu ööks.

Imbvoolikul on juba küljes kastmisvooliku ühendus. Sellele saad aga liita juba ükskõik millised standard vooliku ühendused ja liitmikud, mis Sul juba aias kasutusel on. llmselt parim investeering Sinu püsilille peenrale.

NB Kasuta eriti kuumade ilmadega imbvoolikuid kuna nii ei satu vesi lehtedele ja saad taimi turvaliselt kasta ka päevasel kuumal ajal.

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.