page.php

Aiatehnika

Aiatarbed mis teevad elu lihtsamaks ja mugavamaks


Paljud abivahendid teevad meil aiatööd nauditavaks. Me võime näiteks käia kastekannuga suuri peenraid kastmas kui tahame aga kui meil on seal peenras imbvoolik, siis me ei pea seda tingimata tegema. Meil tekib võimalus valida. Samuti kastab imbvoolik peenraid, põõsaid ja viljapuid ühtlasemalt kui me ise seda suudaks ja väiksema veekuluga. On arvestatud välja, et meie imbvoolikuga kastmine vähendab veekulu ca 70% võrreldes voolikuga kastmisega.

Kui aga lähete puhkusele nädalaks või kaheks ära, siis on automaatne kastmisüsteem kasvuhoones, imboolik peenras või toataimede kastmismatta juba hädavajalik rakendus mitte enam valiku küsimus.

Eriline toode mille üle uhkust tunda on eriti suure vastupidavusega koormakatted. Need on Sveitsi patendi järgi toodetud koormakatted, mis sama kaalu ja paksuse juures on 5 korda vastupidavamad kui teised analoogid. Ehituse ja remonditööde tegijad on juba õppinud neid hindama kuna nende peale võib iga ilmaga kindel olla. Nad ei kärise ega rebene ja kinnitamise mugavuseks on kogu serva pikkuses iga 50cm tagant metallrõngastatud kinnitusava.

Meie sääsemasinatega on enamus eestimaalasi juba väga hästi tuttavad. Siin pole enam pikemat tutvustamist vaja. Sääsemasina olemasolu aias tagab selle, et saad kogu suve rahulikult aias toimetada ilma, et peaksid ennast mürgiga üle katma. Sääsepeleti võta kaasa kui lähed suvel külla või välikontserdile – ta hoiab sääsed Sinust just parasjagu 5 m kaugusele. Ja õhtu on rahulik. Ära unusta teda maha kalale minnes ja telkides.

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.