page.php

Sääsepüüdjad ja sääsepeletajad

Sääsepüüdjad ja sääsepeletajad

Sääskedest vabanemiseks saab kasutada kahte viisi. Sääski saab sääsepeletajaga endast eemale ajada või sääsed saab sääsepüüdjaga lihtsalt kokku koguda, et nad enam ei tülitaks. Sääsepeletaja ThermaCELL on pisike ja mahub taskusse, teda saab kaasa võtta külla, üritustele ja Jaanitulele. Märkamatult on Sinu ümber puhas ring sääskedest. Sääsepüüdjad Mosquito Magnet ja Predator paiguta kodu juurde, et ta püüaks suve jooksul kogu sääsepopulatsiooni kokku ning järgnevatel aastatel oleks elu rahulik.

Sääsepüüdjad on väga tõhusad abilised. Kui oled korra oma koduümbruse sääskedest puhtaks teinud ja sääsevaba suve nautinud, siis ei kujuta enam ettegi, et hakkaks kunagi enam kõiki pereliikmeid mürgiga üle pritsima. Kõik pealepritsitavad sääsevahendid on mürgised ja imenduvad paratamatult naha kaudu Sinu ja laste organismi. Soovitame seda vältida.

Mosquito Magneti patenteeritud sääsepüüdmissüsteem on leiutatud ameerikas. Pihustades sääskede kasvukohas värvitut ning lõhnatut süsinikdioksiidi auru, mis on loomulik inimhingeõhu osa meelitab putukad Mosquito Magneti juurde, ligimeelitatud putukad imetakse võrku spetsiaalse vastuvoolu (CounterFlow) tehnoloogia abil. Püüdes emaseid putukaid, häirib Mosquito Magnet põhjalikult putukate kasvutsüklit ning vähendades putukate populatsiooni märkimisväärsel alal sisuliselt kõrvaldab probleemi.

Miks valida sääsepüüdja keemilise mürgitamise asemel:

Sääsepüüdja on keskkonnasõbralik, kuna ei kasuta pestitsiide ega ohtlikke kemikaale putukate tapmiseks
Sääsepüüdja tagab vaikse ning lõhnatu kaitse putukahammustuste eest
Sääsepüüdja kaitseb su peret ning koduloomi putukate kaudu levivate ohtlike viiruste eest
Sääsepüüdja toimib kogu hooaja, erinevalt pihustatavatest ning muudest tõjevahenditest
Sääsepüüdja tõrjub oluliselt tõhusamalt, kui püünised ning kemikaalid
Sääsepüüdja on ohutu mesilaste, liblikate, lindude ning lemmikloomade suhtes
Sääsepüüdja on ohutu nii lastele kui täiskasvanutele

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.