page.php

Kasvuhoone paviljon Babette RAL 15,4m2

5.595.00 €

5.825.00 €

Sina säästad: 230.00 €! (3.95%)

Loading Uuendan korvi...

Kasvuhoone paviljon Babette RAL 15,4m2

Kasvuhoone või paviljon Babette on T -kujuline värvitud paviljon.

Kõik mudelid on juba tehase poolt pulbervärvitult RAL9005 ehk soliidselt mustas toonis.

Kasvuhoone mõõdud

Kasvuhoone on T-kujulise põhiplaaniga. Kasvuhoone kogulaius on 377cm ja kogupikkus on 519cm. Otsaseinte laius on 232cm ja pindala on 15,4m2.

Katuseharja kõrgus koos alusraamiga on 235cm ning külgseina kõrgus koos alusraamiga on 179 cm. Suured katuseluugid tagavad hea õhuvahetuse. Kasvuhoonega on kaasas ka vihmaveetorud. Klaasipinna kogupindala on 45,32m2.

Komplektis on 1 lükanduks ja 2 katuseakent.

Klaaskate

ACD kasvuhooned komplekteeritakse kõik tugeva 4mm karastatud klaasiga.

Karastatud klaas on kuni 7 korda tugevam kui tavaline kasvuhooneklaas. See tähendab suuremat turvalisust montaazil ja hilisemal kasutamisel. Kui klaas peaks purunema, siis ei teki ohtlikke teravaid kilde vaid klaasipuru nagu autoklaasi purunemisel. See puru ei vigasta ning eri riku pinnast kasvuhoones.

Alusraam

Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist ja 2 kambriline, mis annab talle eriti suure jäikuse näiteks pakasekergete eest. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam asendada eraldi vundamendi tegemist.

RAL värvitud raam

Kõik mudelid on standardhinnas RAL 9005 pulbervärvitult. Teisi toone sellle mudelile ei pakuta.

NB Tootepildil on mudel Babette.

 

 

Sarnased tooted

Kampaania hinnad paljudele kasvuhoone mudelitele

Kiired võidavad. Vali omale eluaegne kasvuhoone välja. Kui küsimusi tekib aitame Sind meelsasti nõu ja jõuga. Soovitud kasvuhoone toome Sulle koju kätte üle Eesti, kasvõi Vormsi saarele.