page.php

Kasvuhooned nõudlikule harrastajale ja professionaalile

Aastate jooksul erinevaid kasvuhoone tootjaid ja mudeleid proovides oleme leidnud kasvuhooned, mis pakuvad aiasõbrale kõige suuremat kasutusrõõmu.

Pakume Sulle Belgia firma Euro-Serre kasvuhooneid.

Päris väikeste mõõtudega kasvuhoone talveaiana kaktustele ning orhideedele. Soojustuskilega vooderdamine tõstab külmakindlust ning lisavalgustus aitab üle kõige pimedamast ajast. Pildil nähtav mudel on elumajaga kokku ehitatud. Kasvuhoonesse pääseb otse elutoast.

Meie missioon on just kvaliteet-kasvuhoonete propageerimine ja levitamine Eestis.

Euro-Serre kasvuhoone karkassid on tugevast alumiiniumprofiilist, mis peavad vastu ka põhjamaistele rasketele ilmastiku oludele. Euro-Serre kasvuhoone detailide koostekvaliteet on väga hea ning kokku panemine on tõeliselt lihtne ja loogiline.

Kõik Belgia Euro-Serre kasvuhooned on varustatud kas 4mm karastatud klaasiga või 8mm polükarbonaatkattega. Aastaringseks kasutamiseks mõeldud Tropic mudelid ja talveaiad on kaetud 14mm paksuse klaaspaketiga või 3-kihilise 16mm paksuse polükarbonaadiga.

Erinevalt kõikidest teistest tootjatest on Euro-Serre kasvuhoone karkassi kõik elemendid kinnised karpprofiilid, mis annab võrreldes tavalise lahtise nurkrauaga (Juliana, Floria ja kõik teised) kordades suurema tugevuse ja parema soojapidavuse.

Samuti oluline eelis Belgia kasvuhoonete puhul on see, et kõik polükarbonaadi plaadid liimitakse otstest kinni. Ühelt poolt hermeetiliselt metallteibiga ja teiselt poolt hingava teibiga. See tagab, et teie kasvuhoone plaadid on puhtad ka paljude aastate pärast. Kui plaadid on otstest avatud, pääseb sinna mustus sisse ning ideaalsetest valgus-niiskus oludes hakkab seal varsti vetikas kasvama. Belglased on kõige peale mõelnud.

Vali oma kasvuhoonele Sinu jaoks õige kattematerjal.

Taimede seisukohast on igal juhul polükarbonaat parem valik. Karastatud klaasist seinad võib valida näiteks seinamudelitel, aiapaviljonidel ja talveaedadel kui visuaalselt on oluline, et kasvuhoone seinad paistaksid maksimaalselt läbi. Ka sellisel juhul soovitame katuse paigaldada polükarbonaadiga, et pääseda kõrvetavast päikesest oma paviljonis.

Polükarbonaatkattel on mitmeid eeliseid klaasi ees:

  • kerge paigaldada
  • ei vaja varjutust päikese eest (hajutab valgust)
  • on löögikindel
  • tänu soojapidavusele on taimedel pikem kasvuhooaeg
  • ühtlasem temperatuur kasvuhoones
  • Euro-Serre mudelitel kasutatakse polükarbonaati, mis ei moodusta sisepinnal tilkasid. Paljud taimed nagu tomat, kurk ja paprika on tundlikud lehtedele tilkuva vee suhtes.

Kasvuhooned koos kojutoomisega

Tellitud kasvuhoone komplekt tuuakse Sulle mugavalt koju kätte ükskõik kuhu Eestimaale nii, et endal pole vaja selle peale mõeldagi. Kogu komplekt on pakitud turvalistesse pakenditesse.

Anname parima kojutoomise hinna alati personaalselt.

Transpordikulud kojutoomisel on väga erinevad sõltuvalt kasvuhoone suurusest ja asukohast- seepärast tehakse parima hinnaga pakkumine alati personaalselt konkreetsele komplektile.

Meie valikus olevate kasvuhoonete mõõdud pakenditena on väga erinevad, alates 3m pikkustest kergetest mudelitest kuni 20m pikkuste karastatud klaasidega talveaedadeni. Samuti on transpordikulu väga erinev näiteks Harjumaale või Ruhnu saarele. Kuna kasvuhoone pakendid on pikad ja päris rasked, siis on nende vedu kulukam kui näiteks ehitusmaterjalidel, vajades tõstukiga piki masinaid. Kõik komplektid tulevad otse transpordilaost ja liiguvad seega logistiliselt kiiresti ja turvaliselt. Transpordi puhul arvestame ka kohalikke teeolusid ja saadame igale adressaadile just optimaalse suurusega masina.

Tänu pikaajalisele koostööle ja suurtele kogustele on meil väga head kokkuleppehinnad suurte transpordifirmadega ning suudame pakkuda parimaid hindu kasvõi Muhu saarele viimiseks.

Tellimiseks ja kojuveo hinnapakkumise saamiseks tee nii:

Sul on vaja ainult valida soovitud kasvuhoone või talveaia mudel ja lisada ta koos vajalike lisaseadmetega ostukorvi. Ostukorvi lisamisel küsitakse Sinult kontaktandmeid ja tarneaadressi. Kojutoomise pakkumine tehakse Sulle juba personaalselt vastavalt komplektile ja asukohale. Sulle tehakse alati parima hinnaga pakkumine ilma eraldi küsimata.

 

Uueks trendiks on saanud kasvuhoonete kasutamine hubase kohvijoomise ruumina.

Üha enam eramajade omanikke on avastanud kasvuhoone võlud ning ikka enam kasvuhoonete

See 6x6m Euro-Serre talveaed peidab endas nii troopika aeda kui mõnusat kohvi joomise kohta. Katus ja osa seinu on kaetud 16mm paksuse polükarbonaadiga, mis tagab kaitse päikese eest suvel ning annab privaatsust tänava suunas. Aiapoolne sein on aga 14mm pakettklaasiga.

ostjaid on leidnud kasvuhoonete hubase lisaväärtuse, nimelt kerge talveaiana.

Mis võiks olla mõnusam kui jahedal aga päikeselisel kevad- või sügishommikul astuda sooja kasvuhoonesse ja leida eest kohvilaud, koogikesed, ajakirjad.. Loe lähemalt ka -kasvuhoone valimine .

Kasvuhoone hankimine on lihtne.  Vali kasvuhoone E-pood lehekülgedelt sobiv kasvuhoone mudel välja ning sisesta ostukorvi. Lisa ostukorvi ka vajalikud tarvikud nagu tuulutusluugi avajad, riiulid, kastmisseadmed või valgustid jne. Lisa ostukorvis oma andmed ja ongi kõik. Seejärel saadame sulle arve ning kinnitame kauba kohaletoomise aja.

Sul on võimalus lasta oma kasvuhoone kogenud spetsialistide poolt kokku panna. Anna meile sellest tagasiside vormi või maili kaudu teada.

On veel üks trend, mis kogub hoogu. Paljud lapsed teevad oma vanematele kingituse korraliku kasvuhoone näol. Oma tarbeks tomati kasvatamisel ei pea kasvuhoone olema väga suur aga oluline on, et kasvuhoone oleks ergonoomiline ja mugav kasutada. Vanemas eas on eriti oluline, et iga asi oleks käe järgi ja iga liigutus oleks asja eest. Kui õhuvahetus ja kastmine on lihtsalt automatiseeritud muutub kasvuhoone pidamine kohustusest mõnusaks hobiks.

Seepärast on keskmise suurusega Maxi mudelid koos automaatse ventilatsiooni ja kastmise süsteemidega väga populaarsed kingitused.

Meie soomekeelne lehekülg Kasvihuoneet