page.php

Kasvuhooned nõudlikule harrastajale ja professionaalile

Aastate jooksul erinevaid kasvuhoone tootjaid ja mudeleid proovides oleme leidnud kasvuhooned, mis pakuvad aiasõbrale kõige suuremat kasutusrõõmu.

Kasvuhoone klaasid võivad ulatuda maani aga ta võib olla ka müüril, mis hoiab öösel sooja. Kasvuhoone uksed võivad olla eri suuruses ja mitmes seinas. Just nii nagu soovid.

Pakume Sulle Belgia firmade Euro-Serre ja ACD kasvuhooneid.

Meie missioon on just eluaegsete kvaliteet-kasvuhoonete propageerimine ja levitamine Eestis.

Tervislik toitumine oli varem väljend aga nüüd on ta hädavajadus, et ellu jääda. Kõige lihtsam on mingi valik rohelisi vitamiiine omale aias ise kasvatada. Kui Sul pole ka oma maja ja aeda pole midagi, meil on portatiivsed kasvuhooned, mille saad panna üles linna rõdule või kasvõi suveks renditud suvilasse. Sügiseks pakid kiiresti jälle kokku ja paned kappi ära. Portatiivsed kasvutelgid.

Me ei ole nii rikkad, et osta halba kasvuhoonet. Seepärast on odavam osta kohe eluaegne kasvuhoone, mis kestab ilma poputamata terve elu.

Belgia Euro-Serre ja ACD on kõige tugevamad ja ergonoomilisemad kasvuhooned maailmas. Ja see pole liialdus.

Paljud kasvuhoone tootjad pakuvad 12 aastast garantiid nagu meie aga ainult meie kasvuhooned on tõeliselt põlvkonna pikkuse vastupidamisega. Igal aastal on just talviste tormide saabumine see tõehetk kui selgub milline kasvuhoone on oma nime väärt. Tee siis õige otsus ja säästa oma raha ja närve.

Euro-Serre kasvuhoone karkassid on tugevast kambrilisest alumiiniumprofiilist, mis peavad vastu tõelisele Eesti halvale ilmale.

Erinevalt kõikidest teistest tootjatest on Euro-Serre ja ACD kasvuhoonete karkassi kõik elemendid kinnised karpprofiilid, mis annab võrreldes tavalise lahtise nurkrauaga (Juliana, Halls ja kõik teised) kordades suurema tugevuse ja parema soojapidavuse.

Kõik Belgia Euro-Serre kasvuhooned on varustatud kas 4mm karastatud lihvitud klaasiga või 8mm polükarbonaatkattega. Aastaringseks kasutamiseks mõeldud Tropic mudelid ja talveaiad on kaetud 14mm paksuse klaaspaketiga või 3-kihilise 16mm paksuse polükarbonaadiga. Kasvuhoone Tropic mudelis kannatab juba taimi ka ületalve pidada.

 

Kasvuhoone võib olla ka põnevama kujuga hoone- näiteks ovaalne aiapaviljon Exotic

Meie kasvuhoonete detailide koostekvaliteet on eeskujulik ning kokku panemine on tõeliselt lihtne ja loogiline.

Tegelikult on kasvuhoone kokkupanemise loogika väga oluline. On suur vahe kas veedad oma uue kasvuhoone pakendiga nädala ja vajad kolme sõpra appi või paned kasvuhoone kokku nädalavahetusega ja veedad ülejäänud aja sõpradega grillides.

Kinnised plaadid jäävad puhtaks

Samuti oluline eelis Belgia kasvuhoonete puhul on see, et kõik polükarbonaadi plaadid liimitakse otstest kinni. Ühelt poolt hermeetiliselt metallteibiga ja teiselt poolt hingava teibiga. See tagab, et teie kasvuhoone plaadid on puhtad ka paljude aastate pärast. Kui plaadid on otstest avatud, pääseb sinna mustus sisse ning ideaalsetest valgus-niiskus oludes hakkab seal varsti vetikas kasvama. Belglased on kõige peale mõelnud.

ACD on jälle spetsialiseerunud klaaskattega kasvuhoonete tootmisele ja arendamisele. ACD kasvuhoonetel kasutatakse katusel unikaalset jääklaasi, mis kaitseb liigse päikese eest ja seintel 4mm karastatud lihvitud klaasi. Lahendused on igale maitsele.

Vali oma kasvuhoonele Sinu jaoks õige kattematerjal.

Taimede seisukohast on kindlasti polükarbonaat parem valik. Karastatud klaasist seinad võib valida näiteks seinamudelitel, aiapaviljonidel ja talveaedadel kui visuaalselt on oluline, et kasvuhoone seinad paistaksid maksimaalselt läbi. Ka sellisel juhul soovitame katuse paigaldada polükarbonaadiga, et pääseda kõrvetavast päikesest ja varjutamise vajadusest.

Polükarbonaatkattel on mitmeid eeliseid klaasi ees:

  • kerge paigaldada
  • ei vaja varjutust päikese eest (hajutab valgust)
  • on löögikindel ja praktiliselt purunematu
  • tänu soojapidavusele on taimedel pikem kasvuhooaeg
  • ühtlasem temperatuur ja vagusreziim kasvuhoones
  • Euro-Serre mudelitel kasutatakse polükarbonaati, mis ei moodusta sisepinnal tilkasid. Paljud taimed nagu tomat, kurk ja paprika on tundlikud lehtedele tilkuva vee suhtes.

Kasvuhooned koos kojutoomisega

Tellitud kasvuhoone komplekt tuuakse Sulle mugavalt koju kätte ükskõik kuhu Eestimaale nii, et endal pole vaja selle peale mõeldagi. Kogu komplekt on pakitud turvalistesse pakenditesse.

Parima hinnaga kasvuhoone kojutoomine

Transpordikulud kojutoomisel on väga erinevad sõltuvalt kasvuhoone suurusest ja asukohast- seepärast tehakse parima hinnaga pakkumine alati personaalselt konkreetsele komplektile. Peab arvestama, et kasvuhooned on pikad ja õrnad veosed, mistõttu nende transport on veidi kallim kui kaubaalusega kive tuua. Õrnad veosed vajavad rohkem hoolt ja täpsust.

Tänu pikaajalisele koostööle ja suurtele kogustele on meil väga head kokkuleppehinnad suurte transpordifirmadega ning suudame pakkuda parimaid hindu kasvõi Muhu saarele viimiseks.

Kasvuhoone tellimine

Sul on vaja ainult valida välja soovitud kasvuhoone või talveaia mudel ja lisada ta koos vajalike lisaseadmetega ostukorvi. Ostukorvi lisamisel küsitakse Sinult kontaktandmeid ja tarneaadressi. Võid ka meile lihtsalt helistada või kirjutada ja rääkida oma soovist ja unistusest ning meie kogenud rohenäpud pakuvad just Sinu vajadustele optimaalseima lahenduse. Vahest tuleb konsultatsiooni käigus uusi ideid ja lahendusi, mis kohe pähe ei tulnud ja nii saab Sinu unistus konkreetsemad piirid.

 

Uueks trendiks on saanud kasvuhoonete kasutamine hubase kohvijoomise ruumina.

Üha enam eramajade omanikke on avastanud kasvuhoone võlud ning ikka enam kasvuhoonete

See 6x6m Euro-Serre talveaed peidab endas nii troopika aeda kui mõnusat kohvi joomise kohta. Katus ja osa seinu on kaetud 16mm paksuse polükarbonaadiga, mis tagab kaitse päikese eest suvel ning annab privaatsust tänava suunas. Aiapoolne sein on aga 14mm pakettklaasiga.

ostjaid on leidnud kasvuhoonete hubase lisaväärtuse, nimelt kerge talveaiana.

Mis võiks olla mõnusam kui jahedal aga päikeselisel kevad- või sügishommikul astuda sooja kasvuhoonesse ja leida eest kohvilaud, koogikesed, ajakirjad.. Loe lähemalt ka -kasvuhoone valimine .

Kasvuhoone hankimine on lihtne.  Vali kasvuhoone E-pood lehekülgedelt sobiv kasvuhoone mudel välja ning sisesta ostukorvi. Lisa ostukorvi ka vajalikud tarvikud nagu tuulutusluugi avajad, riiulid, kastmisseadmed või valgustid jne. Lisa ostukorvis oma andmed ja ongi kõik. Seejärel saadame sulle arve ning kinnitame kauba kohaletoomise aja.

Sul on võimalus lasta oma kasvuhoone kogenud spetsialistide poolt kokku panna. Anna meile sellest tagasiside vormi või maili kaudu teada.

On veel üks trend, mis kogub hoogu. Paljud lapsed teevad oma vanematele kingituse korraliku kasvuhoone näol. Oma tarbeks tomati kasvatamisel ei pea kasvuhoone olema väga suur aga oluline on, et kasvuhoone oleks ergonoomiline ja mugav kasutada. Vanemas eas on eriti oluline, et iga asi oleks käe järgi ja iga liigutus oleks asja eest. Kui õhuvahetus ja kastmine on lihtsalt automatiseeritud muutub kasvuhoone pidamine kohustusest mõnusaks hobiks.

Seepärast on keskmise suurusega Maxi mudelid koos automaatse ventilatsiooni ja kastmise süsteemidega väga populaarsed kingitused.

Meie soomekeelne lehekülg Kasvihuoneet