page.php

Kasvuhoone garantii

Kõikidele Euro-Serre kasvuhoonetele on kuni 12 aastane tootja garantii defektide puudumise kohta

Rääkides Euro-Serre kasvuhoonete kvaliteedist me ei liialda.
Euro-Serre kasvuhoonete profiilidele on 12 aastane tootja garantii tootmisdefektide ning materjali vigade puudumise kohta. Polükarbonaatplaatidele on õige paigalduse korral 10 aastane tootjapoolne defektigarantii. Pulbervärvitud alumiiniumprofiilidele on 2 aastane värvigarantii.

Garantii tagab kvaliteetse toote ja komplektsuse.

Garantii ei vastuta ilmastikuolude ja kasutamisvigade eest. Garantii ei laiene klaasdetailidele.

Garantii ei kehti kui kasvuhoone pole paigaldatud täpselt lisatud juhendile või kasvuhoone pole piisavalt tugavasti ankurdatud, kui kasvuhoonet on ümberehitatud või konstruktsiooni muudetud, samuti juhul kui kasvuhoonet vigastas või rikke põhjustas ostja või tema poolt palgatud inimene. Garantii ei kehti ekstreemsete ilmastikutingimuste puhul ja tuule kiirusel üle 21m/s.

Kuna seda on küsitud, siis selgitame üle – kui Su kasvuhoonele kukub peale puu või lõhub kasvuhoone ära tormituul või vigastab teda erakordselt paks lumi, siis see ei ole garantii valdkond.

Soovi korral saate alati kasvuhoonet või talveaeda õnnetusjuhtumite vastu kindlustada. Kindlustada saate ka näiteks talveaia sisustust. Kui midagi peaks juhtuma, siis tuleb sellest viivitamatult teavitada nii meid kui kindlustust.

Gampre kasvuhoonetele on tootjapoolne garantii 2 aastat defektide puudumise kohta.

 

Kasvuhoonete kasutustingimused:

1. Kasvuhoone pikaealise vastupidamise eelduseks on korrektne kokkupanek. Kui panete kasvuhoone ise kokku, siis järgige kokkupanemisjuhendit.

2. Kasvuhoone tuleb paigaldada alati tasasele ja kindlale alusele. Pinnasele paigaldades on vajalik seinte alt kasvupinnas eemaldada ja täita liivaga. See väldib seinte külmakerkeid ja tagab uste ning luukide kerge liikumise.

3. Kinnita kasvuhoone korralikult vundamendi, alusraami või rajatava vundamendi külge. Korralikut kinnitatult ei saa tugevad tuuled liiga teha ja ka tormi puhul on kasvuhoone paremini kaitstud.

4. Tugevate tormide tulekul soovitame kasvuhoone katuseluugid ja uksed korralikult kinnitada. Kui tuul kasvuhoone sisse ei pääse on kasvuhoone oluliselt paremini kaitstud.

5. Talvel vabastage kasvuhoone katused regulaarselt lumest ja vältige suurte lumekoguste kuhjumist katustele.

Kuigi ühegi Euro-Serre mudeliga pole Eesti oludes lumekahjustusi tekkinud jääb lume koristamata jätmine kasutaja oma vastutusele. Viimase kahe talve lumed on tekitanud päris äärmuslikke olukordi isegi eluhoonete katustele.

 

Mida teha kui

1. Kui avastad, et kasvuhoone või kasvuhoone pakendid on kohaletoomisel viga saanud, siis tuleb meid sellest koheselt teavitada. Kui võimalik tuleb fikseerida vigastus fotodega juba autojuhi juuresolekul. Edasi tuleb pakend avada ja detailid sorteerida ning registreerida viga saanud detailid. Pakendi vigatus ei pruugi muidugi tähendada, et sisu on viga saanudki. Kui aga on, siis kasutage pakendile lisatud detailide loetelu ja määrake vigastatud detailide nimetused ja koodid ning saatke meiliga meile selle kohta teavitus. Edasi saame juba tegutseda teile võimalikult kiire ja mugava olukorra lahendamise nimel.

Teavitused peavad olema tehtud alati kirjalikult emaili teel. Võid meid telefoni teel küll ette informeerida aga pead kindlasti saatma ka kirjalikult, et detailide numbrid oleksid fikseeritud. See on vajalik teie paremaks teenindamiseks kuna telefoni teel on väga kerge teha vigu numbrites.

2. Kui avastad, et kasvuhoone komplektis on midagi puudu, siis samamoodi sorteeri ja registreeri vastavalt detailide loetelule tootekoodid ja saada meile emailiga koheselt teavitus. Teeme omalt poolt kõik, et puuduvad detailid kiiresti Sinuni jõuaksid.

Jällegi teie enda huvides, saame menetleda ainult kirjalikult saabunud teavitusi.

Euro-Serre Belgia tehases on tegelikult väga tõhus kvaliteedi kontroll ja kogu pakkimise protsess salvestatakse videole seega saame kiiresti tuvastada kas detailid jäid panemata tehases või kadusid näiteks ostjal kohapeal ära peale pakendi avamist. Saame muidugi ka viimasel juhul aidata aga see on siis teine protsess.

3. Pakendi avamisel ja kasvuhoone kokkupanemisel ole palun tähelepanelik, kuna paljud peenemad profiilid on pakitud suuremate profiilide sisse. Selle kohta on pakendis ka eraldi hoiatuse silt. Kui nüüd tõesti juhtub, et kiirustasid ja panid raami kokku ning jätsid mõne detaili profiilide seest välja võtmata, siis otsusta kohapeal kas on praktilisem raam uuesti lahti võtta või mitte. Ku otsustad, et raami avamine on liiga suur töö, saad vajalikke detaile muidugi juurde tellida aga see võtab veidi aega ning selle eest tuleb tasuda.

4. Kui tellid kasvuhoonet, siis veendu juba tellimise tegemisel, et kõik vajalikud lisad said arvele kirja nii nagu soovisid. Kui soovid näiteks kasvuhoonet värvitud raamiga, siis veendu, et selline rida on ka arvel kirjas. Ära eelda, et me teame milline on Sinu soov. Kui on kahtlus, siis küsi pigem alati üle.