single.php

Aiakäärid_01_rodoaed.ee

Aiakäärid ja oksakäärid naistele

Naistele sobiva suurusega ja naisterahva käele sobiva kujuga aiakäärid teevad aiatöö oluliselt lihtsamaks ja mugavamaks. Aiatöö peaks olema nauding mitte töö ja sellepärast on saksa disainerid võtnud ette luua just sellised aiakäärid.

Korralikud saksa aiakäärid

Saksa Berger kaubamärk on nii Euroopas kui maailmas tuntud juba aastast 1919, kui eriti mugavate ja kvaliteetsete aiatööriistade tootja. Seniajani toodetakse aiatööriistad Euroopas, nende Saksamaa Wuppertali tehases. Tänapäeval kui odavam on toota hinnas, on see suur haruldus ja väärtus. Materjalidest asutatakse ainult kõige vastupidavamaid materjale nagu roostevaba teras, valualumiinium, naturaalne puit ja teised.

Aiakäärid naistele, teismelistele ja noorele aednikule

Igaüks kes on kunagi kääridega oksi lõiganud või kuivanud lillevarsi piiranud, teab kui väsitav võib käele olla ebamugavalt istuv aiakääride käepide. Halvemal juhul võib paaritunniste kasutamisega käed rakku hõõruda.

Igasuguse tööriista käepide peab mugavalt kätte istuma nii, et ei tunne ebamugavust ega pinget. Nii ongi Bergeri nutikad disainerid mõõtnud ja testinud ja loonud erinevaid mudeleid väiksema käega aednikele- naisterahvad, noored aednikud ja miks mitte ka väiksema käega meesaednikud kuna määrab ikkagi käekuju.

Sirge teraga aiakäärid naistele 1100

Aiakäärid Berger 1100 on klassikalised sirge teraga aiakäärid, mis istuvad väga mugavalt kätte.

Aiakäärid naistele Berger 1100

Käepideme kuju on loodud just selliselt, et käes hoides ja kasutades ei tunneks pinget ja väsimust isegi pikalt töötades.

Liiga suure käepidemega kääridega töötades tekib tüüpiliselt pinge randmes ja pöidlas kuna me peame avaldama suuremat survet et aiakäärid käes ei libiseks. Täpselt istuva käepideme puhul seda ei juhtu.

Käärid on kerged- kaaludes kõigest 215g. Samal ajal on nad loodud väga vastupidavatest materjalidest nagu karastatud ja sepistatud teras. Käepide on mugavast pehmest ja libisemiskindlast materjalist. Disainis on kasutatud ilusaid värvitoone, mis mõjub ka esteetiliselt turgutavalt.

Aiakääri tera saab fikseerida kahes asendis- lukustada või piirata avanemist poole peale. See on väga mugav kui lõikate peenikesi lillevarsi või oksi ja selle asemel et teha iga kord sõrmedega täisavanemise liigutus- piisab poolest liigutusest. Aiakäärid lihtsalt ei lähe täiesti pärani lahti.

Kaldus teraga aiakäärid naistele 1104

Kaldus teraga Berger 1104 aiakäärid on kõike seda mis eelnev mudel aga lisaks on tera suunatud 15 kraadi allapoole.

Aiakäärid naistele 1104

Tera allasuunamine annab suure eelise olukorras kui meil on vaja pikalt lõigata oksi enda ees. Näiteks põõsaid või hekki. Selle asemel et hoida kätt allpoole suunatult ehk pöörata rannet- võime hoida kätt randmest sirgelt ja väsitame oma randmeid kordades vähem.

Kerge kaalu ja materjalide osas on need aiakäärid sarnased eelmisele mudelile.

Mõlemad aiakäärid on vahetatavate teradega ja õlitusauguga, seega on vastupidavus ja kerge hooldus tagatud aastakümneteks.

Kõik aiakäärid leiad meie epoe valikust:

Aiakäärid

 

Luba endale parimat.

Head kasutamist!


Sildid:, ,